Раді пропонують кілька варіантів для збільшення надходжень місцевих бюджетів

By Турій Роман 2 Лют, 2015 20:05

Схожі публікації

Loading...

Депутати ініціюють законодавчі зміни, які дозволять залучити додаткові ресурси до бюджетів територіальних громад та запобігти необґрунтованим бюджетним видаткам.

Відповідні ініціативи містяться в законопроектах № 1898, 1899, 1890, які 30 грудня у парламенті зареєструвала група народних депутатів.

Зокрема, до авторського колективу увійшли член політичної партії “ВОЛЯ” Юрій Дерев’янко та депутати “Батьківщини” — Юлія Тимошенко, Іван Кириленко, Вадим Івченко та Сергій Євтушок.

Документом передбачається збільшити надходження до місцевих бюджетів — сіл, селищ і міст районного значення:

По-перше, за рахунок відновлення ринкового збору, який було скасовано із прийняттям Податкового кодексу без відповідного компенсування іншими надходженнями. Автори наголошують, що у 2010 році  цей збір становив 500 млн гривень у доходах бюджетів місцевого самоврядування.

По-друге, через зарахування 50% рентної плати за спеціальне використання деревини, які направляються до обласних бюджетів. Ця сума становить не менше 213,7 млн гривень.

По-третє, за рахунок зарахування рентної плати за спеціальне використання водних об’єктів місцевого значення для ведення рибництва (ставки, запруди) за місцем знаходження водного об’єкту.

По-четверте, через запровадження розподілу податку на доходи фізичних осіб, що передбачатиме зарахування 25% вказаного податку до сільських і селищних бюджетів. За чинного розподілу ПДФО, який був встановлений прийнятими змінами до Бюджетного кодексу розподіл такий: 25% — Держбюджету, 15% — обласним бюджетам, 60% — районним бюджетам.

Крім цього, законопроектом пропонується розширити джерела формування бюджету розвитку бюджетів місцевого самоврядування за рахунок зарахування до бюджету розвитку єдиного податку, що сплачується платниками єдиного податку І-ІІІ груп відповідно до Податкового кодексу. Решту єдиного податку (від IV групи платників єдиного податку — сільгоспвиробників) передбачається зараховувати до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

Пропонується також підвищити до обґрунтованого рівня ставки державного мита за нотаріальні дії, вчинювані виконавчими  комітетами   сільських,  селищних, міських  рад.
Схожі новини:

У міністерстві юстиції нагадують, що закон про люстрацію...
Голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі на маршрутці...
Мораторій на експорт лісу не вирішує проблем з...
Перший заступник голови комітету російської Держдуми з інформаційної...

By Турій Роман 2 Лют, 2015 20:05


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +