Рада проголосувала за створення Нацкомісії із запобігання корупції

By Людмила Баран 7 Жов, 2014 13:11

Рада проголосувала за створення Нацкомісії із запобігання корупції

Схожі публікації

Loading...

Верховна Рада прийняла у першому читанні ще три урядові антикорупційні законопроекти, один з яких передбачає створення Національної комісії з питань запобігання корупції.

За законопроект 5113 “Про запобігання корупції” під час засідання Верховної Ради проголосували 263 депутатів. Законопроект передбачає з-поміж іншого створення спеціальних антикорупційні інструментів, передає “УП”.

Отже, за законом, буде здійснюватися антикорупційна експертиза, спеціальна антикорупційна перевірка, Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, вимоги щодо прозорості та доступу до інформації.
Для цього буде створено Національну комісію з питань запобігання корупції.

Ця Нацкомісія буде спеціалізованим органом з питань запобігання корупції. Серед іншого вона проводитиме моніторинг декларацій чиновників та способу життя чиновників.

Крім того Рада прийняла у першому читанні ще два антикорупційні законопроекти: 5114 (Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів) – 247 голосів “за” та законопроект 5067 про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 243 “за”.

Законопроект 5067 було прийнято згідно із рекомендаціями Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей та фінансування тероризму (FATF).

Депутати вирішили доопрацювати ці закони за скороченою процедурою і розглянути їх на засіданні ВР 14 жовтня. Як відомо, у вівторок Верховна Рада зібралася на позачергове засідання, аби ухвалити антикорупційний пакет законів. Зокрема, Рада у першому читанні схвалила створення Антикорупційного бюро.
Схожі новини:

У центрі Києва на Софійській площі нова столична...
Уряд затвердив членами конкурсної комісії з обрання голови...
Рада федерації Росії схвалила закон про призупинення договору...
Рішення про продовження санкцій ЄС проти Росії до...

By Людмила Баран 7 Жов, 2014 13:11


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +