Проявили характер: гравці “Прикарпаття”, поступаючись, розгромили “Буковину” (ФОТО)

14 Oct, 2017 17:49

14 жовтня в матчі чергового туру Другої Ліги ФК “Прикарпаття” приймав чернівецьку “Буковину”.

В останніх чотирьох матчах гості не програвали, тож сподівалися й нині дати бій другій команді турніру. Власне зустріч почалася краще для “Буковини”, яка першою відкрила рахунок. Та через кілька хвилин Ярослав Конкольняк у відповідь красивим ударом здалеку поклав м’яча у дев’ятку. За рахунку 1:1 команди пішли на перерву.

Лише на 63 хвилині Роман Дитко, котрий тільки вийшов на заміну, вивів іванофранківців вперед. Через 5 хвилин чернівчани реалізували спірний пенальті – 2:2. Здавалося б, матч йде до нічиєї, однак іванофранківці знайшли в собі сили переломити хід гри. Тут гольовим пасом допоміг той же Дитко, і тричі забив Ігор Худоб’як. Голеадор з 12-тьма м’ячами очолив список кращих бомбардирів Другої ліги, інформують кореспонденти “Галки” зі стадіону “Рух”. В підсумку 5:2 і скандування “молодці” від вболівальників.