“Прикарпаттяобленерго” звинувачує міську владу у саботажі реконстурукції електромереж на вулицях Коновальця та Національної Гвардії

By Людмила Баран 18 Лют, 2015 19:10

“Прикарпаттяобленерго” звинувачує міську владу у саботажі реконстурукції електромереж на вулицях Коновальця та Національної Гвардії

Схожі публікації

Loading...

Енергокомпанія повідомляє, що міська влада не виконала зобов’язання перед мешканцями будинків КЕЧ та ПАТ «Прикарпаттяобленерго». 

Два роки тривали роботи з реконструкції електромереж будинків КЕЧ. Наразі ПАТ «Прикарпаттяобленерго» виконало взяті зобов’язання щодо покращення якості електропостачання, натомість міська влада не забезпечила належного фінансування та фактично саботувала реалізацію проекту, «зірвавши» свою частину угоди,  передає прес-служба “Прикарпаттяобленерго”.

Нагадаємо питання якісного електропостачання так званих КЕЧівських будинків стояло давно. У балансоутримувача, КП «Дирекція замовника», постійно виникали проблеми з розрахунками за спожиту електроенергію, через що страждали мешканці будинків. Перевести споживачів на прямі договори з електропостачальником та на індивідуальний облік електроспоживання не було технічної можливості, через жахливий стан внутрішніх електромереж. Грошей на реконструкцію також не було, адже ні комунальне підприємство, ні мешканці таких коштів не мали.

Тож, у 2013 році для вирішення цього питання енергетиками спільно з міською владою було складено поетапний план перебудови електромереж та підписано відповідний Меморандум. У відповідності зі згаданим документом ПАТ «Прикарпаттяобленерго» зобов’язувалося виготовити технічну документацію та замінити зовнішні електричні мережі, а міська влада, взяла на себе зобов’язання профінансувати реконструкцію внутрішньобудинкових електромереж.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» виконало усі зобов’язання взяті на 2013-ий та 2014-ий роки. Зокрема, в рамках реалізації першого етапу Меморандуму, було встановлено розвантажувальну трансформаторну підстанцію та реконструйовано повітряні електролінії 0,4 кВ. Перша хвиля перебудови охопила вулиці Чорновола, Карпатської Січі, Галечко.

Під час другого етапу роботи були зосереджені поруч з житловими будинками на вулицях Чорновола (кінець), Довженка, Національної Гвардії, які є на балансі КП «Дирекція замовника». За минулий рік компанією виготовлено технічні проекти та виконано будівництво зовнішніх кабельних мереж 0,4 кВ до житлових будинків загальною протяжністю 4,8 км на загальну суму близько трьох мільйонів гривень.

З боку міської ради, протягом 2014-го року мало бути виконано реконструкцію внутрішньобудинкових мереж у 9 житлових будинках. Але фактично роботи у повному обсязі були виконані тільки у 5 будинках. З обіцяних 1557,1 тис. грн. містом було виділено лише490 тобто на 31%.

На даний час мешканці п’яти житлових будинків – Коновальця, 106, Чорновола ,134 б, Національної Гвардії, 18 і 20 та Слави Стецько, 5 – яким пощастило потрапити у милість до мерії, уже забезпечені надійним електропостачанням та переведені на індивідуальний облік електропостачання шляхом укладення прямих договорів з енергокомпанією. В той час, як жильці будинків по вул. Коновальця 106а та136д, Національної Гвардії, 22 продовжують страждати через недбалість та непослідовність міської влади.

«Позиція влади мені незрозуміла – у бюджеті міста на цей рік кошти на роботи з реконструкції мереж КЕЧ не закладені. У зв’язку із цим наша компанія прийняла рішення призупинити реалізацію цього проекту, – розповідає голова Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен. – Ми завжди відкриті до конструктивних ідей та до продовження співпраці, у випадку, якщо мерія продемонструє зацікавленість та буде виконувати взяті на себе зобов’язання».
Схожі новини:

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики...
Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконним і...
Енергосервісна компанія «Adamson» провела енергетичний аудит житлового комплексу...
Спільна власність – спільні рішення. Мешканці багатоповерхівок самі...

By Людмила Баран 18 Лют, 2015 19:10


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +