“Прикарпаттяобленерго” звільняє учасників АТО від оплати за світло

By Людмила Баран 27 Січ, 2015 18:01

“Прикарпаттяобленерго” звільняє учасників АТО від оплати за світло

Схожі публікації

Загрузка...

Учасникам АТО з Івано-Франківська надано стовідсоткову пільгу на оплату за електроенергію. Тим не менш, встановлено ліміт на споживання електрики. Також для отримання знижки потрібно принести ряд документів. 

Прес-служба “Прикарпаттяобленерго” пояснює, що на пільги в Івано-Франківську мають право:

– учасники бойових дій АТО – особи, які мають посвідчення учасників бойових дій АТО та члени їх сімей за місцем реєстрації або за адресою фактичного місця проживання в м. Івано-Франківську;
– члени сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції за місцем реєстрації у м. Івано-Франківську;
– учасники АТО та члени їх сімей до отримання статусу учасників бойових дій АТО та члени сімей учасників бойових дій АТО (учасники АТО, які ще не отримали посвідчення учасника бойових дій).

До членів сім’ї пільговика належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І та ІІ групи, або інвалідами І групи, непрацездатні батьки, особи, які знаходяться під опікою або піклуванням.

Учасники АТО з Івано-Франківська отримують 100-відсоткову знижка сплати за користування електроенергією для побутових потреб в межах норм, затверджених Постановою Кабінету міністрів України № 409 від 06.08.2014р. «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Наприклад, учасник бойових дій АТО та члени його сім’ї проживають в квартирі, яка не обладнана електроплитами та в яку централізовано постачається гаряча вода – надається 100% знижка на 90 кВт*год. на сім’ю з 1 особи та додатково 30 кВт*год. на кожного іншого члена його сім’ї, але не більше 210 кВт*год. на місяць.

Насамперед людині з документами необхідно звернутися в Департамент соціальної політики виконавчого комітету міста за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 29, для внесення учасника бойових дій АТО (учасника АТО) та членів його сім’ї в Реєстр.

Далі, для отримання пільги на електроенергію, потрібно звернутися з документами у Центр обслуговування клієнтів ПАТ «Прикарпаттяобленерго» на вул. Грушевського, 17.

Надати наступні копії документів та їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій:

- реєстраційний номер, який попередньо отримали в Департаменті соціальної політики;
– заяву за встановленою формою ( заповнюється на місці);
– копія паспорта;
– копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
– оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї;
– пільгове посвідчення (учасника бойових дій АТО, члена сім’ї загиблого, при відсутності посвідчення);
– копія свідоцтва про шлюб (при потребі);
– копія свідоцтва про народження дітей (при потребі).

Для отримання реєстраційного номеру в Департаменті соціальної політики виконавчого комітету міста людині також необхідно надати вищевказаний перелік документів.

Рішення про надання стовідсоткової пільги на встановлену законодавством норму вступає в дію з 1 січня 2015 року. Пільги на електроенергію надаються з моменту Реєстрації Департаментом соціальної політики та Центром обслуговування клієнтів ПАТ “Прикарпаттяобленерго”.

Пільги учасникам бойових дій АТО, членам їхніх сімей, які проживають в Івано-Франківську надаються у розмірі 75 % з державного бюджету та 25 % з міського бюджету. Пільга учасникам АТО та членам їхніх сімей надається з місцевого бюджету в розмірі 100% до отримання учасниками АТО посвідчення учасника бойових дій, але не довше 6-и місяців з дня реєстрації.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном кол-центру – (0342) 59-40-20 та у Центрі обслуговування клієнтів – (0342) 59 – 41 – 21.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 




Схожі новини:

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), асоціації власників житлових...
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оновлює державні...
У чорнобильській зоні, в десятках метрах від реактора...
FEDORIV — брендингова агенція розробила яскравий 30-секундний кліп MTV-формату...

Loading...
By Людмила Баран 27 Січ, 2015 18:01


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +