“Прикарпаття” у меншості не вистояло проти “Колоса”

10 Сер, 2018 21:15

10 серпня в рамках четвертого туру Першої ліги франківське “Прикарпаття” приймало ковалівський “Колос”.

Ще з перших хвилин матчу команда гостей намагалася взяти гру під свій контроль, але франківці добре тримали оборону і активно відповідали контратаками, інформує “Галка”.

Втім, на 15-ій хвилині матчі арбітр зустрічі показав сумнівну червону картку гравцеві Команди рідного краю Віктору Данищуку за фол поблизу штрафного майданчика.

Вилучення істотно повпливало на подальший розвиток матчу, адже “Прикарпаття” усією командою стало на захист власних воріт, лише зрідка вибігаючи в контрнаступи. Під завісу першого тайму іванофранківці таки могли повести в рахунку, але надійно зіграв голкіпер ковалівського “Колоса”.

Другий тайм не сильно відрізнявся від першого: “Колос” тиснув, “Прикарпаття” захищалося. На 90-ій хвилині протистояння за кілька миттєвостей до фінального свистка гості заробили небезпечний штрафний поблизу карного майданчика прикарпатців. Прямим ударом зі штрафного гравець “Колоса” Віталій Гавриш спрямував м’яч у кут воріт.

Після цього Команда рідного краю побігла усією командою відіграватися, але франківцям забракло часу. Фінальний свисток зафіксував третю поспіль домашню поразку МФК “Прикарпаття” з рахунком 0-1.