“Прикарпаття” – “Карпати”: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

21 Sep, 2017 08:45

20 вересня, у Галицькому дербі футболісти “Прикарпаття” здолали в 1/16 Кубка України львівські “Карпати”.

Місцева команда з третього дивізіону за шаленої підтримки рідних трибун перемогли “прем’єр-лігових” гостей з рахунком 2:1. У першому таймі відзначився капітан Володимир Боришкевич. У другому рахунок зафіксував Дербах.

На останніх секундах доданого часу гостям вдалося відквитати один м’яч.

Емоційно було не лише на полі. Фанати гостей влаштували кілька бійок. Спершу ще під стадіоном, коли були невдоволені оглядом правоохоронців. Потім вони палили піротехніку та кидали петарди, а після першого пропущеного кричали своїм гравцям “Ми Вам цього не пробачим”. Коли ж “Карпати” пропустили другий гол, їхні вболівальники закидали поле фаєрами та димовими шашками, поліцію – камінням і вибігли на газон. Матч зупинили на 30 хвилин і після сутички з поліцією емоції трохи втихли. Та після фінального свистка львівські фанати знову вибігли на поле, аби “подякувати” гравцям за поразку. Між цим почали бійку з місцевими випадковими вболівальниками – у дію знову вступила поліція та затримала кількох гостей. Після гри їх відпустили, інформує “Галка”.