Прикарпатцям розповіли, як взяти участь у програмах фінансованих Євросоюзом

By Людмила Баран 26 Чер, 2015 12:46

Прикарпатцям розповіли, як взяти участь у програмах фінансованих Євросоюзом

Схожі публікації

Loading...

На базі Прикарпатського університету пройшов навчальний курс «Використання фінансових інструментів Європейського Союзу для Івано-Франківської області».

Проект реалізовано за участі Генерального консульства Словаччини у партнерстві з Почесним консульством Угорщини в Івано-Франківській області, словацькою організацією «Октігон», пише прес-служба ОДА.

До участі були запрошені представники вищих навчальних закладів, громадських організацій та органів влади області. Значна частина презентацій була присвячена грантовим програмам, які відкриті для студентів, науковців та бізнесменів.

Зокрема, було акцентовано увагу на програмі «Горизонт 2020» – одній із рамкових програм ЄС з досліджень та інновацій, яка розпочалася у 2014 році і триватиме до 2020. Її метою є зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, економічне зростання, створення нових робочих місць, створення єдиного ринку науки та інновацій зі сталим розвитком.

Під час навчального курсу було розглянуто типи фінансування, критерії оцінювання проектних пропозицій, умови участі у даній програмі і ін.

Також йшлося про програму «COSME», яка покликана сприяти конкурентоспроможності підприємств малого та середнього бізнесу, програмам транскордонного співробітництва.

На завершення навчального курсу учасникам було запропоновано підготувати свої пропозиції щодо проектів, які могли б фінансуватися ЄС. Автори кращих проектних робіт будуть мати можливість пройти короткотермінове навчання в одній із країн Європейського Союзу із подальшою можливістю працевлаштування.
Схожі новини:

Чоловік, який помер 1957 році, заповів своє тіло...
Польща та Україна підписали декларацію, яка гарантує польській...
Візові центри деяких посольств країн шенгенської зони відмовляються...
Російського бійця, який довший час воював на боці...

By Людмила Баран 26 Чер, 2015 12:46


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +