Прикарпатці зайняли третє місце у VI Всеукраїнських іграх ветеранів спорту з легкої атлетики

Автор: Борис Марія

30 Jul, 2015 13:30

У Києві на стадіоні “Атлет” відбулися фінальні змагання VI Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту (осіб старше 30 років) з легкої атлетики. У них взяли участь п’ять прикарпатців.

Цього року в зв’язку з фінансовими труднощами в Київ приїхало тільки півкоманди – 5 осіб. Це франківці тренер Василь Кричун та Іван Файчак , косівчанин Микола Рабинюк, Володимир Ільницький із села Середній Березів Косівського району і Петро Морикот із Тлумача. Вони змагалися проти команд, які мали по 10-14 учасників.

Ветерани спорту з Івано-Франківської області показали непогані результати. Срібний призер чемпіонату Європи 2015 року 75-річний Іван Файчак на дистанції 300 м з бар’єрами показав час, який тільки на 5 відсотків уступає світовому рекорду. Змагався в бігу на дистанціях 5.000 м та 10.000 м Петро Морикот.

Збірна команда нашої області завоювала загальнокомандне третє місце і нагороджена дипломом та Кубком.

Відомо, що змагання проводяться раз на два роки. У 2013 році у Ялті збірна команда Прикарпаття виступала в повному складі – 10 осіб і завоювала перше місце.