На Прикарпатті живе вже майже чотири тисячі переселенців

By Турій Роман 12 Вер, 2015 18:34

На Прикарпатті живе вже майже чотири тисячі переселенців

Схожі публікації

Загрузка...

11 вересня  у кризовому центрі Управління ДСНС в області відбулося чергове  засідання  регіонального штабу  з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території  та районів проведення АТО.

За словами співголови регіонального штабу Володимира Пачківа, на сьо­годні в області прийнято та розміщено 3599 осіб, з них 3259 – з Лу­га­н­сь­кої та Донецької областей та 340 осіб з АР Крим. Переважна бі­ль­шість з них жінки – 1359 та діти – 1112, ще 496 – це інваліди та лю­ди по­хилого віку. Що стосується дітей, то 114 з них влаштовані у до­ш­кі­льні навчальні та 454 – у навчальні заклади.

Також Володимир Васильович підкреслив, що на сьогодні в обла­сті є 34 вільних об’єкти, в яких можна поселити 304 особи для тимчасового проживання, пише ГК.

Перший заступник керівника ре­гіонального штабу Леся Аронець коротко підсумувала результати  діяльності штабу за літо, а також повідомила, що  найголовнішими проблемами для тимчасових переселенців  залишаються  питання працевлаштування, житла, забезпечення  речами першої необхідності та продуктами харчування. На засіданні обговорювалися питання соціа­льного захисту, надання медичної  та гуманітарної допомоги,  особливості пенсійного забезпечення та працевлаштування лю­дей зі Сходу та Півдня України.

Про нові проекти щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам розповіли  керівники обласної організації Товариства Че­р­­­­воного Хреста України та благодійного фонду «Відродження Прикарпаття».

Так, відбулася чергова передача гуманітарної допомоги, в тому числі і  харчових продуктів,  внутрішньо переселеним особами, які проживають у районах області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 12 Вер, 2015 18:34


Загрузка...

Написати коментар

2 коментаря

  1. oleksandra Вересень 12, 22:40

    уже всі прикарпатці цвенькають до них па расєйскому

    Reply to this comment
  2. oleksandra Вересень 12, 22:41

    уже всі прикарпатці цвенькають до них па расєйскому?

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +