Радник Посольства Франції відвідав Прикарпатський університет

By Людмила Баран 26 Січ, 2015 20:03

Радник Посольства Франції відвідав Прикарпатський університет

Схожі публікації

Loading...

З офіційним робочим візитом 26 січня Прикарпатський університет відвідав радник з питань культури і співробітництва Посольства Франції в Україні, директор Французького інституту в Україні Ерік Тозатті.

В ході зустрічі ректор університету Ігор Цепенда ознайомив почесного гостя з освітніми традиціями та науковими здобутками навчального закладу, зокрема і кафедри французької філології. Щорічно у виші проходять Дні франкофонії, в рамках проведення яких відбуваються тематичні зустрічі, дискусії, перегляди фільмів, концерти, повідомляє прес-служба ПНУ імені Стефаника.

Зі сторони ректорату університету Цепенда висловив зацікавленість у співпраці з французькими вишами, створенні спільних проектів з обміну студентами та викладачами в різних напрямках.

Учасники зустрічі обговорили питання проведення конкурсу орфографії з французької мови. Також – залучення студентів та викладачів університетів Франції до участі у міжнародному проекті відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Ерік Тозатті підкреслив, що для Франції академічна мобільність студентів є одним із пріоритетів. Тому посольство Франції в Україні докладає певних зусиль, щоб налагодити контакти між вищими навчальними закладами двох країн. Почесний гість зазначив: у планах Посольства є створення французького культурного центру в Івано-Франківську, до діяльності якого могли б долучитися викладачі та студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Схожі новини:

Обласна рада й облдержадміністрація будуть сприяти у розвитку...
У 2015 році в області запустять нову програму...
Директори загальноосвітніх середніх шкіл звільнені від зобов’язання заповнювати...
Литва прийме на навчання 15 українських школярів із зони АТО.

Loading...
By Людмила Баран 26 Січ, 2015 20:03


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +