Прикарпатський університет співпрацюватиме з науковцями Туреччини

By Людмила Баран 4 Лют, 2016 22:40

Прикарпатський університет співпрацюватиме з науковцями Туреччини

Схожі публікації

Loading...

Делегація з Прикарпатського університету відвідала низку організацій у столиці Туреччини Анкарі.  Налагоджували співпрацю у науковій і навчальній сфері та у напрямку комерціалізації результатів наукових досліджень.

У складі делегації поїхали проректор з наукової роботи Андрій Загороднюк, директор наукового парку «Прикарпатський університет» Роман Бубна та керівник українсько-турецького проекту  наукової програми НАТО Любомир Никируй. Про це інформує прес-служба ПНУ ім. В. Стефаника.

Вони зустрілися із науковцями університету Газі, адміністрацією та експертами наукового парку університету Газі “Gazi Teknopark” та наукового парку “Teknopark Ankara”.

Обговорили спільні дослідження, створення спільних навчальних програм, сприяння у комерціалізації розробок науковців обох сторін.

Розглянутли пропозиції спільних досліджень у галузі хімії, біотехнологій, здоров’я людини, наноматеріалів для сучасних джерел накопичення енергії.

Одним із найбільш вагомих результатів є налагодження співпраці між інноваційними структурами, які займатимуться комерціалізацією досліджень науковців – наукового парку та технопарків.

Таким чином, виникла а можливість скористатися як досвідом турецьких партнерів у цій новій для України сфері, так і спільними зусиллями реалізовувати процес виходу реальних розробок на ринки України та Туреччини, організації спільних конкурсів для стартапів, спільному залученні інвестицій та грантових коштів.

За результатами візиту розпочато процес підготовки відповідних документів для складання двосторонніх угод та початку реалізації практичних етапів співпраці.
Схожі новини:

Міська влада Хмельницького виділила з бюджету міста по...
Безкоштовна гра для смартфонів Pokémon Go поєднує віртуальний...
Розмір студентської стипендії на наступний рік передбачається в...
Кияни Назар і Наталія Бартосік створили сервіс «КіноМова»....

Loading...
By Людмила Баран 4 Лют, 2016 22:40


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +