Прикарпатський університет проти плагіату та списування

By Борис Марія 30 Вер, 2015 21:17

Прикарпатський університет проти плагіату та списування

Схожі публікації

Loading...

28 вересня Вчена рада Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на своєму засіданні одностайно ухвалила Положення про запобігання плагіату та інших видів академічної нечесності у навчальній та науково-дослідній роботі студентів університету. 

Прийняття цього Положення інституційно запроваджує механізм боротьби зі списуванням, плагіатом та іншими видами академічної нечесності. Основний акцент у Положенні зроблено не на покаранні чи дисциплінарних заходах (включно з відрахуванням), а на інформаційно-просвітницькій, роз’яснювальній роботі зі студентами.

Важливо не тільки виховати нетерпимість до плагіату, списування та інших видів академічної нечесності, але й навчити чесно та відповідально працювати з інформацією. Культивування у молодої людини поваги до інтелектуальної власності, до авторських прав є важливою гуманітарною складовою подальшої трансформації українського суспільства.

Публічне прийняття Положення про запобігання плагіату та інших видів академічної нечесності у навчальній та науково-дослідній роботі студентів є прикладом позитивної зміни суспільної свідомості та важливим кроком системного запровадження високих стандартів навчальної та дослідницької діяльності у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Інформує ПНУ.

 
Схожі новини:

У книгарні “Є” 3 червня відбулися поетичні читання...
У загальноосвітніх школах України для учнів 5-6 класів...
У столиці презентували концепцію розвитку освіти на найближчі...
У міністерстві основним способом отримати українську освіту називають...

By Борис Марія 30 Вер, 2015 21:17


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +