Прикарпатський будинок-інтернат потребує ремонту, його вихованці – життєвого простору

By Борис Марія 4 Лют, 2016 12:10

Прикарпатський будинок-інтернат потребує ремонту, його вихованці – життєвого простору

Схожі публікації

Загрузка...

В Залучанському дитячому будинку-інтернаті проживає 131 вихованецьдіти віком від 4 до 18 років, а також молоді люди віком до 35 років.

Дитбудинок є закладом 3 профілю з відділенням 4 профілю – для дітей з важкою як фізичною, так і розумовою неповносправністю, частина з яких є постійно-лежачими. Майже усі діти є сиротами. До деяких дітей приїздять батьки, але вкрай рідко, інформують на сайті Української благодійницької мережі.

У кімнатах, в яких зараз проживають вихованці дитбудинку, дуже тісно. Ліжка у молодіжних кімнатах на першому поверсі розташовані так щільно, що до деяких навіть важко підійти. На другому поверсі невеликі кімнати заповнені дитячими ліжками, між якими є лише невеликі проходи.Переповненість житлових кімнат дитбудинку підтверджують не лише волонтери, про це також зазначає у своєму моніторинговому звіті Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У надто тісних спальних кімнатах дитбудинку вкрай бракує життєвого простору. Цю проблему можна вирішити, якщо переселити частину дітей у спальний корпус № 2, який зараз не використовується, оскільки потребує капітального ремонту. Попередня кошторисна вартість робіт з капітального ремонту (за підрахунками підприємства, яке може виконати ремонтні роботи): 502 000 грн.

Дитбудинок звертається з листом до усіх небайдужих людей з проханням допомогти вирішити цю проблему та відремонтувати спальний корпус № 2. Ремонті роботи можна буде розпочати весною 2016 р. Просимо усіх небайдужих допомогти створити більше життєвого простору для сиріт з важкою фізичною та розумовою неповносправністю!

Куратор: Ольга, тел. (050) 338-99-94, Василь, тел. (098) 510-59-97

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

У Міністерстві внутрішніх справ України оприлюднили назви так...
У День захисту дітей головний редактор Vogue UA...
Трагедія сталася сьогодні, близько 4-ї ранку. Авто “Госпітальєрів”...
Луцькі волонтери готують оригінальний сюрприз для всіх, хто...

Loading...
By Борис Марія 4 Лют, 2016 12:10


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +