Прикарпатських представників митниці та бізнесу відзначила Всесвітня митна організація

By Борис Марія 10 Лют, 2016 10:30

Прикарпатських представників митниці та бізнесу відзначила Всесвітня митна організація

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

З нагоди відзначення Міжнародного дня митника почесними сертифікатами Всесвітньої митної організації (ВМО) нагороджено начальника відділу інфраструктури Івано-Франківської митниці ДФС Павла Мельника та директора ТОВ “Регіональне Бюро Логістики” Олександра Живченка.

Почесні нагороди за вдосконалення процесів митного контролю та митного оформлення товарів шляхом впровадження системи електронного декларування та забезпечення належних умов для функціонування місць прибуття та підрозділів митного оформлення митниці вручив перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Сергій Басараб, інформує Державна фіскальна служба України.

ВМО – це міжнародна організація зі штаб-квартирою в Брюселі (Бельгія), членами якої є митні адміністрації майже всіх країн світу. Робота організації сконцентрована на впровадженні новацій в митній сфері та здійсненні підтримки при проведенні реформ та модернізації митних служб.

За 2015 рік фахівцями Івано-Франківської митниці ДФС оформлено 56 тис. митних декларацій. Питома вага оформлених митних декларацій в електронному вигляді  складає 100%. Очевидно, такий показник є доказом того, що електронне декларування є надзвичайно зручним і завдяки ньому значно прискорилась процедура оформлення.

Угодою про фінансування програми “Підтримка секторальної політики управління кордоном в Україні” між Урядом України та Європейським Союзом передбачено зменшення кількості митних оглядів до показника, що складає не більше 5 відс., за допомогою повного впровадження підходу, що ґрунтується на аналізі ризиків, та митного пост-аудиту.

Протягом 2015 року завдяки застосуванню Автоматизованої системи аналізу та управління ризиками митницею проведено 1 300 митних оглядів, що склало 2,8% митних оформлень (для порівняння у 2014 році було доглянуто 3,5% вантажів).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Борис Марія 10 Лют, 2016 10:30


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +