Прикарпатські вкладники “Грін Банку” зможуть отримати свої кошти вже сьогодні

By Комарщук Олександра 30 Січ, 2015 13:16

Прикарпатські вкладники “Грін Банку” зможуть отримати свої кошти вже сьогодні

Схожі публікації

Загрузка...

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) 23.01.2015 рішення № 14 про початок ліквідації ПАТ «ГРІН БАНК» Фонд з 30.01.2015 розпочинає виплати коштів вкладникам даного банку.

Як повідомляла “Галка” раніше, івано-франківські вкладники Грін Банку зможуть отримати свої кошти після 6 січня.

Для отримання коштів вкладники ПАТ «ГРІН БАНК» з 30.01.2015 по 10.03.2015 включно можуть звертатись до установ банку-агента Фонду ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЛЬФА-БАНК» (далі – ПАТ «АЛЬФА-БАНК»). Виплати гарантованої суми відшкодування здійснюватимуться відповідно до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

Відшкодування вкладникам ПАТ «ГРІН БАНК», які з будь-яких причин не звернуться до банку-агента Фонду в період з 30.01.2015 по 10.03.2015, здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до ПАТ «АЛЬФА-БАНК» та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Відшкодування також виплачуватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до Фонду, повідомляється на сайті Фонду.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, що на видачу депозитів очікують клієнти ще одного неплатоспроможного банку – “VAB-банк“, власником якого є прикарпатський бізнесмен Олег Бахматюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Вінницький молочний завод Roshen розширює географію експорту своєї...
Перший заступник міністра аграрної політики України Ярослав Краснопольський...
Уряд України пропонує концепцію фінансової децентралізації, яка передбачає...
За підсумками травня 2014 року на розрахункові рахунки...

By Комарщук Олександра 30 Січ, 2015 13:16


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +