Прикарпатські спортсменки здобули нагороди на Чемпіонаті України з легкої атлетики

By Людмила Баран 15 Лют, 2015 10:38

Схожі публікації

Loading...

У Сумах 14 лютого завершився чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Спортсменки Івано-Франківської області вибороли дві нагороди національної першості – золото і срібло.

Галина Облещук завоювала звання найсильнішої у штовханні ядра. З другої спроби вона відправила своє знаряддя на 17.94 метрів. Це – дев’ятий результат сезону в світі. Ще одна представниця Івано-Франківської області у цій дисципліні Любов Брайляк посіла 4-у сходинку з результатом 15.65 м, передає Sport.if.ua.

Анастасія Ткачук здобула для команди Івано-Франківщини срібну нагороду в фіналі на 800 м. В напруженому протистоянні з лідером країни Наталією Лупу прикарпатська спортсменка поступається 17 сотих секунди. Час віце-чемпіонки України – 2 хв 04.47 с.

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні став відбірковим для участі у чемпіонаті Європи. Остаточний склад української збірної, яка виступить 5-8 березня у Празі (Чехія) на зимовому континенальному форумі, буде оголошено за тиждень, після Кубку України, який відбудеться 20-21 лютого у Києві.