Прикарпатські школярі за кращий малюнок про донорську кров можуть виграти поїздку до Литви

By Борис Марія 15 Вер, 2015 15:30

Прикарпатські школярі за кращий малюнок про донорську кров можуть виграти поїздку до Литви

Схожі публікації

Загрузка...

У вересні-грудні Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Серце до серця” спільно з Литовським національним центром крові проводить Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків “Здай кров заради життя”.

Основними цілями і завданнями Конкурсу є: формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні;популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві; формування здорового способу життя серед дітей і молоді; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього.

Конкурс проводитиметься серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки на тему: “Здай кров заради життя”.

Конкурс проводиться в два тури. Перший тур проводять регіональні організаційні комітети. Другий завершальний тур проводить Організаційний комітет, який формується Організаторами Конкурсу.

Критерії оцінки робіт: відповідність роботи цілям і завданням Конкурсу,  оригінальність ідеї, художнє виконання малюнку, новизна висвітленого сюжету, яскравість і виразність роботи, рівень інформативності, гасло, заклик, слоган. Для участі в Конкурсі необхідно намалювати і надіслати малюнок за запропонованою організаторами Конкурсу тематикою. До участі в Конкурсі допускаються малюнки, виконані у будь-якій техніці: графіка, гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери і т.д. Формат малюнка може бути А1, А2, А3.

Рботи до 20 листопада 2015 року надсилаються до Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця” (м.Київ, вул. Бакинська, 37-г, оф. 306, 04086) разом із супровідним листом, у якому вказуються прізвище, ім’я учасника, місце навчання, контакти;

Автори кращих робіт можуть бути запрошені взяти участь у Міжнародній поїздці до Литовської Республіки (для учасників з України) та до України (для учасників з Литви) в рамках культурного обміну.

Підсумки фінального туру Конкурсу буде оголошено не пізніше 18 грудня 2015 року.

Інформує Галицька РДА.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Щоб без втрат пережити епідемію грипу 2016 потрібно...
У Великобританії вчені винайшли технологію, як лікувати пошкоджені...
У США повідомляють про випадок зараження вірусом Зіка,...
Лікар Комаровський мав розмову з міністром охорони здоров'я...

By Борис Марія 15 Вер, 2015 15:30


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +