Прикарпатські податківці налагоджують співпрацю з Польщею

By Турій Роман 19 Лис, 2014 08:12

Схожі публікації

Loading...

В Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулась зустріч представників Польсько-українського центру економічного співробітництва в області з податківцями і митниками Прикарпаття. Темою зустрічі стали питання обміну досвідом між Польщею та Україною щодо оподаткування і митної справи та надання технічної допомоги органам фіскальної служби Івано-Франківщини. Крім того, сторони обговорили проблемні питання здійснення міжнародної торгівлі між країнами.

За словами Голови правління представництва Польсько-українського центру економічного співробітництва в Івано-Франківській області Олега Петраша, Україна на шляху інтеграції до Європейського союзу має можливість скористатись преференційним режимом торгівлі з ЄС. Український бізнес вже зараз переорієнтовує свою діяльність на європейські ринки збуту, в тому числі й польські, про що свідчить збільшення товарообігу між країнами.

Як зазначив в.о. начальника Івано-Франківської митниці Василь Шайда, цього року прикарпатські суб’єкти господарювання експортували до Польщі товарів на 47 млн.дол. США., що у 2,6 рази більше проти минулого року. При цьому, імпорт товарів навпаки зменшився на 21 відс. і склав 58,7 млн. дол. США.

Посадовець сподівається на збереження позитивної тенденції у торгівельних взаємовідносинах з Польщею і надалі, при цьому висловився за необхідність покращення матеріальної бази Івано-Франківської митниці з метою забезпечення належного рівня обслуговування суб’єктів зовнішньо – економічної діяльності, вдосконалення процедур оформлення товарів та митного контролю.

Відтак, сторони домовились спільно працювати над розвитком інфраструктури митниці Івано-Франківщини, зокрема обговорили питання впровадження на території області декількох пілотних проектів.

Начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик зауважила, що Польщею вже пройдено певні перетворення та зроблено помітні кроки з реформування податкової системи, а Україні, яка наразі на шляху податкових реформ, важливо врахувати досвід європейської країни.

«Переконана обмін досвідом з польськими колегами дозволить впровадити ще більше новацій в законодавство, які б докорінно змінили умови ведення та розвитку бізнесу, і вплинули на інвестиційну привабливість Прикарпаття», – зазначила головний податківець області.
Схожі новини:

Україна та Канада в понеділок підписали Угоду про...
Державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» вперше запровадило нормативні...
Після святкування Нового 2015 року українці викинуть близько...
Торги по долару на міжбанківському валютному ринку України...

By Турій Роман 19 Лис, 2014 08:12


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +