Прикарпатські легкоатлети-паралімпійці на чемпіонаті світу здобули вісім нагород

By Борис Марія 17 Бер, 2016 09:02

Схожі публікації

Loading...

В італійському місті Анкона завершився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку.

Прикарпатські атлети здобули на змаганнях аж вісім нагород різних гатунків – найбільше у збірній України.

Юлія Шуляр привезла одразу три золоті нагороди – у забігах на 60 м, 200 м та 400 м. Павло Волуйкевич виборов одне “золото” та два “срібла” (біг на 3000 м, 1500 м та естафета 4х400 м). Василь Біленко двічі піднімався на другу сходинку п’єдесталу в дисциплінах 60 м з бар’єрами та естафеті 4х400 м.

На змаганнях атлетів супроводжував Євген Єрузель.

Зазначимо, що у чемпіонаті світу з легкої атлетики взяли участь представники 12 країн світу, в тому числі – восьмеро наших співвітчизників. Українці здобули 14 нагород, серед яких 8 золотих, 5 срібних і 1 бронзова медаль та посіли друге загальнокомандне місце.