Прикарпатська самбістка Олена Сайко виборола “срібло” Євроігор-2015 (ФОТО)

By Турій Роман 22 Чер, 2015 23:46

Схожі публікації

Loading...

Олена Сайко стала срібною призеркою європейських ігор в Баку в турнірі з боротьби самбо.

Сьогодні, 22 червня, в Баку відбувся розіграш нагород у турнірі з самбо. Із шести українських спортсменів найкращий результат показала Олена Сайко з Надвірної, яка виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 64 кг.

Олена вдало провела чвертьфінальну та півфінальну сутички, не залишивши шансів суперницям з Франції Сарі Локо (3:1) та молдавській спортсменці Катерині Крету (3:1).

У фіналі Сайко з рахунком 1:2 поступилася в понеділок Тетяні Мацко з Білорусі. Бронзових нагород удостоєні росіянка Ганна Щербакова і Сара Локо з Франції, повідомляє “Укрінформ”.

В активі збірної України в Баку-2015 уже 28 нагород – 4 золотих, 11 срібних і 13 бронзових. У загальнокомандному заліку “синьо-жовті” посідають 12-те місце.