Прикарпатка здобула бронзу на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу

Автор: Борис Марія

16 Бер, 2017 21:17

З 12 по 19 березня 2017 року в м. Тістед ( Данія) проходить чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів, юніорок та дівчат (ІІ ранг).

Прикарпаття на чемпіонаті представляє учениця Снятинської спортшколи Іванна Іванюк. Дівчина входить у склад збірної України з пауерліфтингу, яка на даному чемпіонаті має 24 спортсменів, інформує Снятинський Журнал.

За підсумками першого дня турніру в активі української збірної п’ять нагород, з них чотири  – золоті. У ваговій категорії до 57 кг серед дівчат кращою за сумою трьох вправ стала Катерина Ткачук. Дарія Русаненко піднялася на першу сходинку п’єдесталу за сумою вправ у ваговій категорії до 63 кг та встановила новий рекорд Європи у присіданні — 138 кг. Маємо у цій віковій категорії і бронзу -її здобула Іванна Іванюк. Дівчина продемонструвала сильний вольовий та стійкий виступ і стала третьою за сумою трьох вправ у вазі до 47 кг.

Іванка Іванюк, вихованка тренера-викладача відділення пауерліфтингу Снятинської ДЮСШ Василя Марусика, неодноразово здобувала призові місця на районних, обласних та всеукраїнських змаганнях.Три роки поспіль заболотівчанка перемагала в чемпіонатах України, де здобувала звання чемпіонки України з пауерліфтингу.

Зазначимо, що поїздка нашої спортсменки на змагання у Данію стала можливою, завдячуючи доброму рішенню районної ради, депутатського корпусу, зокрема депутатів Мирослава Остафійчука, Петра Маліборського та Любові Ленькавської, які виділили кошти депутатського фонду, а також за сприяння дирекції Снятинської ДЮСШ управління освіти РДА, небайдужих людей, які є прихильниками професійного спорту.