Правий сектор звернувся до прикарпатської влади з вимогою відрегувати на діяльність шахраїв

By Турій Роман 11 Гру, 2014 18:07

Правий сектор звернувся до прикарпатської влади з вимогою відрегувати на діяльність шахраїв

Схожі публікації

Loading...

Правий сектор звернувся до влади Прикарпаття з вимогою відреагувати на факти шахрайства. В орагнізації відзначають про те, що в місті діють шахраї, які виманюють у довірливих мешканців значні суми коштів.

Начальника УМВС в Івано-Франківській області
п.М.Семенишину

Голові УСБУ в Івано-Франківській області
п.М.Найдичу

Прокурору Івано-Франківської області
п.І.Настасяку

Голові Івано-Франківськіої ОДА
п.О.Гончаруку

Голові Івано-Франківської обласної ради
п.В.Скрипничуку

Голові виконкому Івано-Франківської міської ради
п.В.Анушкевичусу

Відкрите звернення

Інформуємо Вас про те, що на території міста Івано-Франківська та Івано-Франківської області діють особи та організації з ознаками злочину, а саме – шахрайства.

Такі організації в зовнішній рекламі та в ЗМІ обіцяють громадянам надання вигідних кредитів. Проте, шляхом обману, а саме усних обіцянок по телефону та в приватній розмові про надання кредитів, ці особи від довірливих громадян, як передоплату, отримують кошти в значних розмірах. При оформленні документів з клієнтами, орієнтуючись на їх довіру, виявляється, що ці фіктивні підприємства “надають консультативно-інформаційні, або інші послуги”, які не мають жодного стосунку до надання кредитів і є обманом. При тому, особи, які в такий спосіб обманюють громадян, відмовляються повертати їм кошти, посилаючись на законодавство, а, у випадку, якщо постраждалий звернеться до суду – через рішення суду, що рідко приносить успіх.

Так, за зверненням постраждалого від таких дій жителя Івано-Франківської області, активісти ГО “Правий сектор – Прикарпаття” відвідали одну з таких установ за адресою – вул.Новгородська, 39, назва якої в ЗМІ та на зовнішній рекламі “РеалКредитФінанс” із рекламним гаслом “Краще ніж кредит”. В приміщенні установи виявили і зафіксували на фото копії документів, дійсність яких і відповідність діяльності викликає сумніви. Зустрілися з особою жіночої статі, яка, позиціонуючи себе керівником, відмовилася представитись. На зауваження, що їх установа займається діяльністю з ознаками шахрайства, ця жінка відповіла, що вони займаються наданням консультаційно-інформаційних послуг (для постраждалого ці “послуги” коштували 25 000 (двадцять п’ять тисяч) гривень).
На початку розмови, за викликом вказаної особи, прибуло двоє осіб у формі працівників охоронної служби “АРТЕ”, які також відмовилися представитись.

На основі викладеного звертаємося до місцевої влади з вимогою заборонити на території області діяльність установ, які особливо нині, в час фінансової скрути, займаються обманом громадян України.

Від керівництва УМВС, СБУ, Прокуратури в Івано-Франківській області вимагаємо провести розслідування за підозрою у вчиненні злочину – шахрайства щодо громадян України, покарати винних та захистити постраждалих.

У випадку відсутності реагування місцевої влади та правоохоронних органів на дане звернення, попереджаємо про непередбачувану реакцію з боку громади для свого захисту.

Звертаємося до представників ЗМІ – не публікувати реклами підозрілих у шахрайстві організацій, оскільки таким чином ви стаєте їх посібниками.

Звертаємося до жителів області, постраждалих від дій шахраїв, повідомляти про факти обману в штаб ГО “Правий сектор – Прикарпаття” за адресою пл.Ринок, 14.

Голова Ради
ГО “Правий сектор – Прикарпаття” А.Подільський
Схожі новини:

У понеділок, 30 листопада, котирування гривні до долара...
За участі прокурорів судами області у 2016 році...
Міністерство фінансів США розширило санкційний “список Магінтського”, додавши...
Чергова мобілізація на старті. Українці почали масово отримувати...

By Турій Роман 11 Гру, 2014 18:07


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +