Правий сектор вступився за директора Делятинського психоневрологічного інтернату

By Турій Роман 5 Гру, 2014 07:22

Схожі публікації

Loading...

Представники обласного «Правого сектору» виступили у підтримку директора Делятинського психоневрологічного інтернату Іванни Довганюк. Із цього приводу навіть адресували звернення до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука.

Звернення
У зв’язку виникненням питань щодо призначення директора Делятинського психоневрологічного інтернату, висловлюємо підтримку нині діючому директору Іванні Ігорівні Довганюк на підставі аналізу виконання нею своїх посадових обов’язків.

Інформації про факти причетності цієї особи до корупції, зловживання службовим становищем в особистих корисливих цілях не надходило. Бачимо великі позитивні зміни в роботі інтернату від часу призначення Іванни Ігорівни на посаду директора, порівняно з періодом попереднього керівництва.

У закладі проведено ремонт приміщення, встановлено метало-пластикові вікна, перекрито дах метало-черепицею. Санітарно-гігієнічний стан закладу перебуває на високому рівні: в приміщенні та на території закладу прибрано, забезпечено повноцінне харчування, чисту постільну та особисто білизну пацієнтів. Працівники інтернату перебувають на робочому місці та, під керівництвом Іванни Ігорівни, дисципліновано виконують свої посадові обов’язки.

З числа недоліків роботи Іванни Ігорівни можна виділити різкий стиль спілкування з персоналом. Проте такий відносини з працівниками можуть бути виправдані їх несумлінним ставленням до виконанням професійних обов’язків при попередньому керівництві: спостерігалися систематичні п’янки, байдуже ставлення працівників до пацієнтів, антисанітарія в закладі та відсутність працівників на робочому місці, жебрацтво пацієнтів на вулиці тощо.

Володіємо інформацією про вчинення тиску на Іванну Ігорівну Довганюк під час перебування її на займаній посаді.

Просимо об’єктивно розглянути призначення директора Делятинського психо-неврологічного інтернату.

Голова Ради
ГО «Правий сектор – Прикарпаття» А.Подільський

Представник громади смт Делятин М.Масевич
Схожі новини:

Відповідне звернення Андрія Троценка розміщене на сайті ОДА....
Російський «гуманітарний конвой», у складі якого перебували понад...
Сьогодні, 25 жовтня, на виборчій дільниці у Франківському...
«Гривня ніщо, уггі – все», – написав на...

By Турій Роман 5 Гру, 2014 07:22


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +