Правий сектор сходив на розмову до ректора університету Нафти і газу. Говорили про хабарництво на економічному факультеті

By Турій Роман 14 Чер, 2014 07:58

Схожі публікації

Loading...

Вчора представники франківського на чолі з Василем Абрамівим відвідали ректора Івано-Франківського Національного університету нафти і газу – Крижанівського Євстахія Івановича у зв’язку з потребою вирішення наболілого питання корупції у вузі.

В ході зустрічі обидві сторони дійшли спільної позиції щодо необхідності боротьби з проявами хабарництва в навчальному закладі. Буде підписано Меморандум між Правим сектором та ректоратом ІФНТУНГ про співпрацю в напрямку протидії корупції!

«Тривожним питанням, якого торкнулися співрозмовники, стало вкрай підозріла та, очевидно, необ’єктивна оцінка студентів однієї з груп університету (факультет економіки) викладачем Тетяною Куцкулич. Показники оцінювання заліку 19-ти студентів групи наступні: 16 студентів здали на “2”, троє – на “3”. Серед студентів-“двійочників”, як виявилося, була дівчина-сирота, що, звісно вплинуло і на її стипендію. Ректор пообіцяв до 17-червня “розібратися” в даній ситуації та повідомити про результат», – кажуть в прес-службі ПС.
Схожі новини:

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман запропонував підвищити заробітну...
Вивчення відкритих пірамід може перевернути всю людську історію....
Національний банк за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних...

Loading...
By Турій Роман 14 Чер, 2014 07:58


Загрузка...

  1. Гостя Липень 4, 00:15

    Коцкулич Т.Я. – одна з найсправедливіших викладачів університету. І якщо вона ставить низький бал, то значить студент і двох слів по темі не може сказати.
    Студентам ФН варто піднімати свій рівень знань, адже він останніми роками залишає бажати кращого.
    І нема чого давити на жалість, краще вчіться!

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +