Правий сектор Прикарпаття запускає новий інформаційний проект «Чорний список чиновників Прикарпаття»

By Турій Роман 15 Січ, 2015 16:48

Схожі публікації

Loading...

Правий сектор Прикарпаття запускає новий інформаційний проект «Чорний список чиновників Прикарпаття» з метою висвітлення інформації про зловживання можновладців Івано-Франківської області та їх участь у корупційних злочинних схемах!
«Прохання до жителів області, які постраждали чи страждають від свавілля чиновників звертатися з матеріалами про зловживання у відділ звернень ГО “Правий сектор – Прикарпаття”, що знаходиться в приміщенні ІФ ОДА на 6 поверсі, каб. 640 Ставайте в лави військово-політичного руху “Правий сектор”!» – кажуть у Правому секторі.
Схожі новини:

25 липня Міністерство фінансів затвердило усі нормативні формальності...
Голова облради передбачає, що цього року відбудуться і...
Новий очілник міської партії УДАР Андрій Корнієнко з...
Парламент Південної Кореї оголосив імпічмент президенту Пак Кин...

Loading...
By Турій Роман 15 Січ, 2015 16:48


Загрузка...

 1. Олег Січень 26, 19:15

  Ось перший кандидат. Депутат снятинської міської ради Івлєв О.

  За попередні депутатські каденції, будучи лідером «Пори», «забарабанив» собі у власність міський тир і приміщення підвалу, а його шеф Каськів пішов красти на службу до Януковича.
  Ціле покоління снятинців під опікою Дмитра Садового по цеглі будувало тир, де виховувалося сотні дітей, виросли чемпіони, а Івлєв його придбав під зобов’язання використовувати за призначенням, захопив і землю навколо тиру, а потім через короткий термін перепродав у кілька разів дорожче копійчаної купівельної ціни. Якби зараз нашим дітям пригодився тир.
  Колись під приміщенням колишнього готелю (підвал) розмішувався штаб оборони на випадок війни – і тут він встиг – зумів викупити і поставити там більярд і пиво, більше того – він вже недавно викупив і землю біля підвалу.
  Ще до недавно Олександр Івлєв був активний бізнесмен, займався гральним бізнесом (розміщав гральні автомати в магазинах та кафе Снятинського району). Також, гральні автомати функціонували в його приватному САН-клубі, напевно для того щоб діти, які там тренувалися могли «умножити» свої заощадження. Крім цього в даному клубі можна без проблем придбати алкогольні напої «Все для дітей», як то кажуть.
  Люди також не забули про гучну кримінальну справу і суди по бандитських розбірках із стріляниною у Снятині

  Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +