Появився список ефірного часу для кандидатів Прикарпаття, за який заплатить держава

By Турій Роман 16 Жов, 2014 10:39

Появився список ефірного часу для кандидатів Прикарпаття, за який заплатить держава

Схожі публікації

Loading...

В розпорядження “Галки” потрапила постанова окружної виборчої комісії №83 “Про проведення жеребкування щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України ефірного часу на теле – та радіоканалах”.

Її склали на основі жеребкування між мажоритарними кандидатами та партій на місцевих державних і комунальних теле- та радіостанціях.

Зокрема нижче графік черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України ефірного часу на обласному телебаченні Галичина

в рамках часових каналів 21:10 – 21:40; 21:50 – 22:10; 22:20 – 23:20.

№п/п

Суб’єкт виборчого процесу

дата надана для ефіру

Тітов  Володимир Дмитрович

14.10.2014

політична партія « Правий Сектор

14.10.2014

Рябошапка Андрій Леонідович

14.10.2014

Сікора Ольга Мирославівна

14.10.2014

Тодорук Іван Іванович

14.10.2014

політична партія « Інтернет партія України»

14.10.2014

політична партія « Громадянська позиція» ( Анатолій Гриценко)

14.10.2014

політична партія « національна демократична партія України»

14.10.2014

Григоришин Роман Мирославович

14.10.2014

« Ліберальна партія України»

14.10.2014

Ноняк Михайло Васильович

14.10.2014

Савків Зіновій юрійович

14.10.2014

Василевич Роман Ярославович

15.10.2014

Соловей Юрій Ігорович

15.10.2014

політична партія Всеукраїнське політичне об»єднання « Україна – єдина країна»

15.10.2014

Матейчук Роман Степанович

15.10.2014

Парфан Тарас Дмитрович

15.10.2014

політична партія « Опозиційний блок»

15.10.2014

Мукосієнко Наталія Павлівна

15.10.2014

Палійчук Микола Васильович

15.10.2014

політична партія « Об»єднання» Самопоміч»

15.10.2014

Терешко Руслан Володимирович

15.10.2014

політична партія « Народний фронт»

15.10.2014

Тодорів Йосип Петрович

15.10.2014

партія « Зелених України»

16.10.2014

партія « Блок Пертра Порошенка»

16.10.2014

Чорноус  Володимир Ярославович

16.10.2014

Калин Роман Ярославович

16.10.2014

Щербанюк Андрій Олегович

16.10.2014

Бабій Ольга Михайлівна

16.10.2014

Паранюк Ярослав Дмитрович

16.10.2014

Сванідзе Зураб Гелович

16.10.2014

Устимчук Оксана Ігорівна

16.10.2014

Шкутяк Петро Зіновійович

16.10.2014

Сузаннський Іван Віталійович

16.10.2014

Скрипник Віталій Богданович

16.10.2014

Гладун Ярослав Ігорович

16.10.2014

Жубецька Олександра Сергіївна

16.10.2014

політична партія « Україна майбутнього»

17.10.2014

Палійчук Сергій Васильович

17.10.2014

Тірон Андрій Валерійович

17.10.2014

Тимочко Ігор Ярославович

17.10.2014

Грушецька Світлана Миколаївна

17.10.2014

Дерев»янко Юрій Богданович

17.10.2014

Шевченко Олександр Леонідович

17.10.2014

Тринчук Андрій Ігорович

17.10.2014

Довбенко Михайло Володимирович

17.10.2014

Доній Олександр Сергійович

17.10.2014

Масевич Василь Володимирович

18.10.2014

Телько Володимир Іванович

18.10.2014

Федай Михайло Андрійович

18.10.2014

партія « Солідарність жінок України»

18.10.2014

політична партія « 5.10.»

18.10.2014

Мойсик Володимир Романович

18.10.2014

політична партія «   Громадянський рух України»

18.10.2014

політична партія « Всеукраїнське аграрне об»єднання» «Заступ»

18.10.2014

Бурдяк Леся Іванівна

18.10.2014

партія « Відродження»

18.10.2014

Лущак Анатолій Романович

18.10.2014

Шинкарук Ярослав Іванович

18.10.2014

Радикальна партія Олега Ляшка

19.10.2014

партія Сергія Тігіпка « Сильна Україна»

19.10.2014

Грабовецький Володимир Миколайович

19.10.2014

Реведжук Роман Петрович

19.10.2014

Дроняк Микола Миколайович

19.10.2014

політична партія « Сила Людей»

19.10.2014

Пак Володимир Геннадійович

19.10.2014

Грималюк Андрій Васильович

19.10.2014

Бойчук Михайло Іванович

19.10.2014

Ішин  Леся Федорівна

19.10.2014

Українська партія « Зелена планета»

19.10.2014

Рис-Вікерс Уляна Григорівна

19.10.2014

Шатрук  Михайло Іванович

20.10.2014

Чучук Володимир Ізидорович

20.10.2014

Григорів Іван Дмитрович

20.10.2014

Симак Дмитро Михайлович

20.10.2014

Петрик Олександр Олексійович

20.10.2014

Чубатий Мирослав Ігорович

20.10.2014

Томенчук  Ростислав Богданович

20.10.2014

Гоголь Ярослава Михайлівна

20.10.2014

Глинка Роман Ярославович

20.10.2014

Максімова Наталія Іванівна

20.10.2014

Галабала Ольга Юріївна

20.10.2014

Комуністична Партія України

20.10.2014

Сергенюк Ярослав Михайлович

21.10.2014

Попович Василь Васильович

21.10.2014

політична партія Всеукраїнське об»єднання « Батьківщина»

21.10.2014

Дирів Анатолій Борисович

21.10.2014

Королик Михайло Михайлович

21.10.2014

політична партія « Єдина Країна»

21.10.2014

Сергенюк Сергій Ярославович

21.10.2014

Дерпак Віталій Михайлович

21.10.2014

Грицак Любомир Богданович

21.10.2014

політична партія « Блок Лівих сил України»

21.10.2014

Петруняк Михайло Андрійович

21.10.2014

Сушко Роман Васильович

21.10.2014

Кіндій Василь Михайлович

22.10.2014

Устимчук Олег Олександрович

22.10.2014

політична партія « Нова політика»

22.10.2014

Білан Петро Ярославович

22.10.2014

Шкрібляк Лідія Василівна

22.10.2014

Романюк  Юрій Дмитрович

22.10.2014

Слюзар Ігор Богданович

22.10.2014

Павлів Володимир Олексійович

22.10.2014

Вірастюк Роман Ярославович

22.10.2014

Вінтоняк Віктор Михайлович

22.10.2014

Гладій Василь Іванович

22.10.2014

Самілів Галина  Василівна

22.10.2014

Коретчук Ярослав Володарович

23.10.2014

Палатній Олександр Миколайович

23.10.2014

Оробець Теодор Іванович

23.10.2014

Бартків Василь Павлович

23.10.2014

Франків  Руслан  Романович

23.10.2014

Максимів Володимир Миколайович

23.10.2014

Мар»янський  Тарас Богданович

23.10.2014

політична партія всеукраїнське об»єднання « Свобода»

23.10.2014

Холопцев Юрій Миколайович

23.10.2014

Зелінський Микола Романович

23.10.2014

політична партія «Конгрес Українських Націоналістів»

23.10.2014

Боднар Тарас Григорович

24.10.2014

політична партія « Сила і Честь»

24.10.2014

Степаненков Станіслав Валерійович

24.10.2014

Абрамів Василь Зіновійович

24.10.2014

Тимошенко Юрій Володимирович

24.10.2014

Шкрумида Олег Романович

24.10.2014

Томків Микола Ігорович

24.10.2014

Насалик Ігор Степанович

24.10.2014

Мандзюк Степан Васильович

24.10.2014

Овчаренко Юрій Іванович

24.10.2014

Книшук Петро Васильович

24.10.2014

Додаток 5

РЕЗУЛЬТАТИ  ПРОВЕДЕННЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ

щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України ефірного часу на Івано- Франківській обласній телерадіокомпанії Карпати в рамках часових каналів проводове радіо: 20:00 – 20:30; в ФМ діапазоні: 19:00 – 22:

№п/п

Суб’єкт виборчого процесу

дата надана для ефіру

Тітов  Володимир Дмитрович

14.10.2014

політична партія « Правий Сектор

14.10.2014

Рябошапка Андрій Леонідович

14.10.2014

Сікора Ольга Мирославівна

14.10.2014

Тодорук Іван Іванович

14.10.2014

політична партія « Інтернет партія України»

14.10.2014

політична партія « Громадянська позиція» ( Анатолій Гриценко)

14.10.2014

політична партія « національна демократична партія України»

14.10.2014

Григоришин Роман Мирославович

14.10.2014

« Ліберальна партія України»

14.10.2014

Ноняк Михайло Васильович

14.10.2014

Савків Зіновій юрійович

14.10.2014

Василевич Роман Ярославович

15.10.2014

Соловей Юрій Ігорович

15.10.2014

політична партія Всеукраїнське політичне об»єднання « Україна – єдина країна»

15.10.2014

Матейчук Роман Степанович

15.10.2014

Парфан Тарас Дмитрович

15.10.2014

політична партія « Опозиційний блок»

15.10.2014

Мукосієнко Наталія Павлівна

15.10.2014

Палійчук Микола Васильович

15.10.2014

політична партія « Об»єднання» Самопоміч»

15.10.2014

Терешко Руслан Володимирович

15.10.2014

політична партія « Народний фронт»

15.10.2014

Тодорів Йосип Петрович

15.10.2014

партія « Зелених України»

16.10.2014

партія « Блок Пертра Порошенка»

16.10.2014

Чорноус  Володимир Ярославович

16.10.2014

Калин Роман Ярославович

16.10.2014

Щербанюк Андрій Олегович

16.10.2014

Бабій Ольга Михайлівна

16.10.2014

Паранюк Ярослав Дмитрович

16.10.2014

Сванідзе Зураб Гелович

16.10.2014

Устимчук Оксана Ігорівна

16.10.2014

Шкутяк Петро Зіновійович

16.10.2014

Сузаннський Іван Віталійович

16.10.2014

Скрипник Віталій Богданович

16.10.2014

Гладун Ярослав Ігорович

16.10.2014

Жубецька Олександра Сергіївна

16.10.2014

політична партія « Україна майбутнього»

17.10.2014

Палійчук Сергій Васильович

17.10.2014

Тірон Андрій Валерійович

17.10.2014

Тимочко Ігор Ярославович

17.10.2014

Грушецька Світлана Миколаївна

17.10.2014

Дерев»янко Юрій Богданович

17.10.2014

Шевченко Олександр Леонідович

17.10.2014

Тринчук Андрій Ігорович

17.10.2014

Довбенко Михайло Володимирович

17.10.2014

Доній Олександр Сергійович

17.10.2014

Масевич Василь Володимирович

18.10.2014

Телько Володимир Іванович

18.10.2014

Федай Михайло Андрійович

18.10.2014

партія « Солідарність жінок України»

18.10.2014

політична партія « 5.10.»

18.10.2014

Мойсик Володимир Романович

18.10.2014

політична партія «   Громадянський рух України»

18.10.2014

політична партія « Всеукраїнське аграрне об»єднання» «Заступ»

18.10.2014

Бурдяк Леся Іванівна

18.10.2014

партія « Відродження»

18.10.2014

Лущак Анатолій Романович

18.10.2014

Шинкарук Ярослав Іванович

18.10.2014

Радикальна партія Олега Ляшка

19.10.2014

партія Сергія Тігіпка « Сильна Україна»

19.10.2014

Грабовецький Володимир Миколайович

19.10.2014

Реведжук Роман Петрович

19.10.2014

Дроняк Микола Миколайович

19.10.2014

політична партія « Сила Людей»

19.10.2014

Пак Володимир Геннадійович

19.10.2014

Грималюк Андрій Васильович

19.10.2014

Бойчук Михайло Іванович

19.10.2014

Ішин  Леся Федорівна

19.10.2014

Українська партія « Зелена планета»

19.10.2014

Рис-Вікерс Уляна Григорівна

19.10.2014

Шатрук  Михайло Іванович

20.10.2014

Чучук Володимир Ізидорович

20.10.2014

Григорів Іван Дмитрович

20.10.2014

Симак Дмитро Михайлович

20.10.2014

Петрик Олександр Олексійович

20.10.2014

Чубатий Мирослав Ігорович

20.10.2014

Томенчук  Ростислав Богданович

20.10.2014

Гоголь Ярослава Михайлівна

20.10.2014

Глинка Роман Ярославович

20.10.2014

Максімова Наталія Іванівна

20.10.2014

Галабала Ольга Юріївна

20.10.2014

Комуністична Партія України

20.10.2014

Сергенюк Ярослав Михайлович

21.10.2014

Попович Василь Васильович

21.10.2014

політична партія Всеукраїнське об»єднання « Батьківщина»

21.10.2014

Дирів

21.10.2014

Королик Михайло Михайлович

21.10.2014

політична партія « Єдина Країна»

21.10.2014

Сергенюк Сергій Ярославович

21.10.2014

Дерпак Віталій Михайлович

21.10.2014

Грицак Любомир Богданович

21.10.2014

політична партія « Блок Лівих сил України»

21.10.2014

Петруняк Михайло Андрійович

21.10.2014

Сушко Роман Васильович

21.10.2014

Кіндій Василь Михайлович

22.10.2014

Устимчук Олег Олександрович

22.10.2014

політична партія « Нова політика»

22.10.2014

Білан Петро Ярославович

22.10.2014

Шкрібляк Лідія Василівна

22.10.2014

Романюк  Юрій Дмитрович

22.10.2014

Слюзар Ігор Богданович

22.10.2014

Павлів Володимир Олексійович

22.10.2014

Вірастюк Роман Ярославович

22.10.2014

Вінтоняк Віктор Михайлович

22.10.2014

Гладій Василь Іванович

22.10.2014

Самілів Галина  Василівна

22.10.2014

Коретчук Ярослав Володарович

23.10.2014

Палатній Олександр Миколайович

23.10.2014

Оробець Теодор Іванович

23.10.2014

Бартків Василь Павлович

23.10.2014

Франків  Руслан  Романович

23.10.2014

Максимів Володимир Миколайович

23.10.2014

Мар»янський  Тарас Богданович

23.10.2014

політична партія всеукраїнське об»єднання « Свобода»

23.10.2014

Холопцев Юрій Миколайович

23.10.2014

Зелінський Микола Романович

23.10.2014

політична партія «Конгрес Українських Націоналістів»

23.10.2014

Боднар Тарас Григорович

24.10.2014

політична партія « Сила і Честь»

24.10.2014

Степаненков Станіслав Валерійович

24.10.2014

Абрамів Василь Зіновійович

24.10.2014

Тимошенко Юрій Володимирович

24.10.2014

Шкрумида Олег Романович

24.10.2014

Томків Микола Ігорович

24.10.2014

Насалик Ігор Степанович

24.10.2014

Мандзюк Степан Васильович

24.10.2014

Овчаренко Юрій Іванович

24.10.2014

Книшук Петро Васильович

24.10.2014

Додаток 2

РЕЗУЛЬТАТИ  ПРОВЕДЕННЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ

щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 84 ефірного часу на Народному телебаченні Тисмениця

№п/п

Суб’єкт виборчого процесу

дата надана для ефіру

всеукраїнське об»єднання « Свобода»

14.10.2014

«Ліберальна партія України»

14.10.2014

Симак Дмитро Михайлович

14.10.2014

Білан Петро Ярославович

14.10.2014

політична партія « Правий Сектор»

15.10.2014

політична партія « Україна майбутнього»

15.10.2014

політична партія « Інтернет партія України»

15.10.2014

політична партія « Народний Фронт»

15.10.2014

партія « Блок Петра Порошенка»

16.10.2014

Лущак Анатолій Романович

16.10.2014

Вірастюк Роман Ярославович

16.10.2014

політична партія « Конгрес Українських Націоналістів»

16.10.2014

партія « Відродження»

17.10.2014

Сергенюк Сергій Ярославович

17.10.2014

Кіндій Василь Михайлович

17.10.2014

політична партія « Нова Політика»

17.10.2014

політична партія « Всеукраїнське аграрне об»єднання « Заступ»

18.10.2014

політична партія « Єдина Країна»

18.10.2014

політична партія  Всеукраїнське об»єднання «Батьківщина»

18.10.2014

Королик Михайло Михайлович

18.10.2014

Політична партія « Сила і Честь»

19.10.2014

Довбенко Михайло Володимирович

19.10.2014

політична партія « Громадська позиція» (Анатолій Гриценко)

19.10.2014

політична партія Блок Лівих Сил України

19.10.2014

Партія « Солідарність жінок України»

20.10.2014

політична партія « 5.10»

20.10.2014

політична партія « Національна демократична партія України»

20.10.2014

політична партія « Опозиційний Блок»

20.10.2014

Абрамів Василь Зіновійович

21.10.2014

Українська партія « Зелена Планета»

21.10.2014

Зелінський Микола Романович

21.10.2014

політична партія « Сила Людей»

21.10.2014

Українська партія « Зелена Планета»

22.10.2014

політична партія об»єднання « САМОПОМІЧ»

22.10.2014

політична партія Всеукраїнське політичне об»єднання « Україна Єдина Країна «

22.10.2014

Комуністична партія України

22.10.2014

Радикальна партія Олега Ляшка

23.10.2014

Бабій Ольга Михайлівна

23.10.2014

Шкрумида Олег Романович

23.10.2014

Галабала Ольга Юріївна

24.10.2014

політична партія « Громадянський рух України»

24.10.2014

партія Сергія Тігіпка « Сильна Україна»

24.10.2014

Додаток3

РЕЗУЛЬТАТИ  ПРОВЕДЕННЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ

щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 85 ефірного часу на Районній телерадіорганізації Незалежність

№п/п

Суб’єкт виборчого процесу

дата надана для ефіру

політична партія « Всеукраїнське об»єднання « Свобода»

14.10.2014

політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛИТИЧНЕ  ОБ»ЄДНАННЯ « Україна- ЄДИНА КРАЇНА»

14.10.2014

Ліберальна партія України

14.10.2014

партія « Відродження»

14.10.2014

Партія Зелених України

15.10.2014

політична партія « Нова Політика»

15.10.2014

Комуністична партія України

15.10.2014

політична партія Об»єднання « САМОПОМІЧ»

15.10.2014

політична партія « Народний Фронт»

16.10.2014

Сушко Роман Васильович

16.10.2014

Тірон Андрій Валерійович

16.10.2014

політична партія « Конгрес Українських Націоналістів»

16.10.2014

політична партія « Інтернет партія України»

17.10.2014

Радикальна партія Олега Ляшка

17.10.2014

політична партія « Єдина Країна»

17.10.2014

Коретчук Ярослав Володарович

17.10.2014

партія Сергій Тігіпка « Сильна Україна»

18.10.2014

політична партія Всеукраїнське об»єднання                « Батьківщина»

18.10.2014

політична партія « Правий Сектор»

18.10.2014

Насалик Ігор Степанович

19.10.2014

Телько Володимир Іванович

19.10.2014

політична партія « 5.10»

19.10.2014

політична партія « опозиційний блок»

20.10.2014

партія « Блок Петра Порошенка»

20.10.2014

політична партія « Національна Демократична партія  України»

20.10.2014

політична партія « Громадянський рух України»

21.10.2014

політична партія « Сила і Честь»

21.10.2014

партія « Солідарність жінок України»

21.10.2014

політична партія «Всеукраїнське аграрне об»єднання « Заступ»

22.10.2014

Гладун Ярослав Ігорович

22.10.2014

Українська партія « Зелена планета»

22.10.2014

Павлів Володимир Олексійович

23.10.2014

політична партія « Сила Людей»

23.10.2014

Сікора Ольга Мирославівна

23.10.2014

політична партія « Громадянська позиція»                ( Анатолій Гриценко)

24.10.2014

політична партія « Блок Лівих сил України»

24.10.2014

політична партія « Україна Майбутнього»

24.10.2014

Додаток4

РЕЗУЛЬТАТИ  ПРОВЕДЕННЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ

щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 87 ефірного часу на телерадіокомпанії Надвірна

№п/п

Суб’єкт виборчого процесу

дата надана для ефіру

політична партія Всеукраїнське аграрне об»єднання «Заступ»

14.10.2014

політична партія « 5.10»

14.10.2014

Радикальна партія « Олега Лшка»

14.10.2014

Дерев»янко Юрій Богданович

14.10.2014

Холопцев Юрій Миколайович

15.10.2014

партія «Солідарність жінок України»

15.10.2014

партія « Зелених України»

15.10.2014

Сванідзе Зураб Гелович

15.10.2014

Степаненков Станіслав Валерійович

16.10.2014

Партія « Відродження»

16.10.2014

Максімова Наталія Іванівна

16.10.2014

партія « Блок Петра Порошенка»

16.10.2014

політична партія « Громадянський рух України»

17.10.2014

Масевич Василь володимирович

17.10.2014

Чучук Володимир Ізидорович

17.10.2014

Тодорук Іван Іванович

17.10.2014

Устимчук Оксана ігорівна

18.10.2014

Максимів Володимир Миколайович

18.10.2014

політична партія  Всеукраїнське політичне об»єднання « Україна – Єдина Країна»

18.10.2014

Ішин Леся Федорівна

18.10.2014

політична партія « Об»єднання» Самопоміч»

19.20.2014

політична партія « Народний Фронт»

19.20.2014

політична партія « Правий Сектор»

19.20.2014

Паранюк Ярослав Дмитрович

19.20.2014

партія Сергія Тігіпка « Сильна Україна»

20.10.2014

політична партія « Сила і Честь»

20.10.2014

політична партія « Україна Майбутнього

20.10.2014

політична партія « Громадянська позиція»              ( Анатолій Гриценко)

20.10.2014

політична партія » Нова Політика»

21.10.2014

політична партія « Єдина Країна»

21.10.2014

політична партія « Сила Людей»

21.10.2014

політична партія « Народний Фронт»

21.10.2014

Мукосієнко Наталія Павлівна

22.10.2014

Українська партія» Зелена Планета»

22.10.2014

Попович Василь Васильович

22.10.2014

Комуністична партія України

22.10.2014

Ліберальна партія України

23.10.2014

політична партія « Національна Демократична партія України»

23.10.2014

політична партія « Конгрес  Українських Націоналістів»

23.10.2014

політична партія « Блок лівих сил України»

23.10.2014

політична партія «Всеукраїнське об»єднання « Свобода»

24.10.2014

політична партія Всеукраїнське об»єднання Батьківщина»

24.10.2014

Політична партія « Опозиційний Блок»

24.10.2014

Савків Зіновій Юрійович

24.10.2014

політична партія « Інтернет партія України»

24.10.2014




Схожі новини:

Віктор Анушкевичус розказав, що мав переговори із Русланом...
Станом на 1 жовтня ЦВК зареєструвала 6627 кандидатів...
Громадська кампанія “Роби вибори” створила серію плакатів, яка...
В Івано-Франківську пройшли «Богатирські ігри». Учасники ігор представляли...

By Турій Роман 16 Жов, 2014 10:39


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing



новини партнерів

Фейсбук

Google +