Пошуковик розповів, якого кохання франківці шукають в Інтернеті

Автор: Людмила Баран

13 Feb, 2015 19:16

Поділитись публікацією
Пошуковик розповів, якого кохання франківці шукають в Інтернеті

Щотижня українські користувачі мережі задають понад півмільйона запитів зі словами “любов” і “кохання” та їхніми похідними.

За даними пошуку “Яндекса”, за січень‒лютий 2015 року в Івано-Франківській області найпопулярнішими питаннями про кохання, які вводять у пошуку, є:

Що таке кохання
Де зустріти перше кохання
Як зайнятися/займатися коханням
Як притягнути кохання
Як повернути кохання
Як зізнатися в коханні хлопцеві/дівчині
Як знайти свою любов
Як убити у собі кохання
Як зрозуміти, що чоловік/хлопець любить тебе
Чим відрізняється кохання від прив’язаності

Також іванофранківці питали:

[как называть эту любовь]
[як написати любовний лист дівчині приклад]
[любов моя як лебідь]
[скажи мне что мне делать сегодня со своею любовью]
[як закохати у себе однокласника в 5 класі]

У понад 70% випадків користувачі вводять запити, у яких слова про кохання  входять до назви фільмів, серіалів та іншого відеоконтенту — [терпкий смак кохання], [любов і покарання], [любов і голуби]. Про це повідомляє прес-служба компанії “Яндекс.Україна”.

Ще близько 10% запитів — це назви пісень або фрази із них: [червоне то любов а чорне то журба], [ірина білик про кохання].

У 4% випадків мешканці Івано-Франківська шукають вірші, статуси і зображення для соціальних мереж, ще у 2% — ворожіння та гороскопи ([вірші про любов], [статуси про кохання у вк], [картинка любов торт], [чоловік рак в коханні]).

Іноді “кохання” трапляється у питаннях школярів, які готують домашні завдання з літератури — [твір на тему анна кареніна історія трагічного кохання], [чи можливе кохання як у івана і марічки в наш час], — і у запитах порнографічного характеру.

Лише у кожному двадцятому запиті зі словом “кохання” українці мають на увазі власні почуття. Комусь пошук в інтернеті допомагає підібрати потрібні слова ([красиві фрази про кохання дівчині], [як зізнатися хлопцеві в любові], [реп про любов текст для хлопця читати]), іншим — підійти до вивчення любові з усією серйозністю ([мова жестів мова кохання гівенс], [де зустріти любов коли венера в рибах]).

Якщо проаналізувати запити самих користувачів, то виявиться, що найчастіше зі словом “кохання” сусідять прикметники — терпке, велике, заборонене, красиве, небесне, іменники — сила, гроші, місто, вірш, пісня і дієслова — повертати, називати, прощати, ділитися, дарувати.