Порошенко офіційно почав приймати петиції від громадян за новою процедурою

By Вадим Войтик 31 Сер, 2015 02:52

Порошенко офіційно почав приймати петиції від громадян за новою процедурою

Схожі публікації

Loading...

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронних петицій, адресованих Президентові України та дав старт роботі відповідного сайту petition.president.gov.ua.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

В указі, зокрема, зазначено, що відповідно до закону «Про звернення громадян» на розгляд глави держави подаватиметься електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення.

Розгляд громадського звернення здійснюватиметься невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Забезпечення їх розгляду покладається на Адміністрацію Президента України.

Для розгляду петиції створюватиметься робоча група для опрацювання порушених у зверненні питань із залученням до складу такої групи представників відповідних органів, а у разі потреби – представників інститутів громадянського суспільства, експертів, фахівців, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб, зазначається у документі.

Публічне оголошення про підтримку або непідтримку Главою держави електронної петиції розміщуватиметься на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, а його відповідь – у спеціальному розділі з питань електронних петицій зазначеного сайту.

У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів.

«Запровадження петицій – це реальний механізм прямого звернення громадськості до Президента. Це ініціатива Петра Порошенка, яка спочатку реалізувалася в ухваленні Закону “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції”, який глава держави підписав місяць тому, а тепер трансформувалася в його указі», – зазначив заступник глави АП Дмитро Шимків, коментуючи підписання документу.
Схожі новини:

У новому відео Майкл Щур пропонує запропонувати посаду...
Любителі пожартувати у соцмережах підготували низку фотожаб з...
Сепаратисти на Донбасі намагаються зірвати вибори до Верховної...
Президент Петро Порошенко пропонує РНБО затвердити рішення про...

Loading...
By Вадим Войтик 31 Сер, 2015 02:52


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +