Понад 11 млн. грн. плати за патенти на підприємницьку діяльність поповнили місцевий бюджет Прикарпаття

By Турій Роман 19 Вер, 2014 07:07

Схожі публікації

Loading...

Платники збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності юридичні особи та фізичні особи – підприємці сплатили за січень-серпень цього року 11 020,7 тис. грн., в тому числі за провадження діяльності з оптової, роздрібної торгівлі та ресторанного господарства сплачено 10 236,5 тис. грн., що на 201,1 тис. грн. більше, ніж за 8 місяців 2013 року та за провадження торгівельної  діяльності нафтопродуктами – 784,3 тис. грн., що на 74,8 тис. грн. більше рівня минулорічних надходжень.

Загалом, з початку року даного збору сплачено на 275,9 тис. грн. або на 2,6 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадуємо, що платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності є суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують торгові патенти та провадять підприємницьку діяльність. Це можуть бути такі її види як торговельна діяльність у пунктах продажу товарів; діяльність з надання платних побутових послуг за переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України; торгівля валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти; діяльність у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей).

Порядок, ставки та строки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, а також порядок придбання, використання та терміни дії торгового патенту визначені статтею 267 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.
Схожі новини:

1 жовтня на зустрічі з переможцями всеукраїнського конкурсу...
Військовий податок 1,5% стосується фізичних осіб та податкових...
Компанія “Оболонь” буде за контрактом виробляти свою продукцію...
Міськвиконком 16 липня  проголосував за залучення кредиту НЕФКО...

Loading...
By Турій Роман 19 Вер, 2014 07:07


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +