Польські фахівці допоможуть розвинути інвестиційні можливості прикарпатських містечок

By Людмила Баран 25 Чер, 2014 10:59

Польські фахівці допоможуть розвинути інвестиційні можливості прикарпатських містечок

Схожі публікації

Loading...

Відкрився проект “Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади”, який фінансує Міністерство закордонних справ Польщі.

В рамках польської ініціативи навчатимуть працівників органів місцевого самоврядування, як складати пропозиції для іноземних компаній, підшукувати інвесторів, залучати іноземний капітал у розвиток регіону.

Проект виконує Малопольський Інститут Територіального самоврядування та Адміністрації FDRL MISTIA з Кракова. На Івано-Франківщині з ним співпрацює Громадський центр “Ділові ініціативи”.

24 червня відбувся перший етап проекту – круглий стіл з представниками місцевих влад та іноземних компаній та експертних організацій.

“Залучення інвестицій – це також мистецтво. Для цього потрібні знання. Якщо ми не знаємо, які інвестиції ми хочемо, то до нас можуть приїхати компанії, які приноситимуть шкоду, нищитимуть довкілля тощо”, – говорить експерт центру “Ділові ініціативи” Галина Васильченко.

Проект триватиме 2 роки, під час нього на конкурсній основі виберуть 10 міст Івано-Франківської та Льівівської областей, в яких чисельність мешканців не перевищує 10-50 тисяч. Відбір проводитимуть у липні-серпні 2014 року. Основними критеріями є кадровий потенціал та бажання співпрацювати. Організатори стверджують, що будуть додавати до “Школи залучення  інвестицій” і більше міст, якщо побачать великий рівень зацікавленості.

На учасників проекту очікують численні тренінги, семінари, візити стажування. Буде налагоджено контакт у сфері господарства й економіки між українськими і польськими містами. Підсумком “Школи залучення інвестицій” стане  конференція, на якій представлять результати проекту.

Зараз Львівська та Івано-Франківська область займають перші місця українського рейтингу у сфері залучення іноземних інвестицій. Досвід Польщі, яка є найбільш привабливою для інвесторів у ЄС, справді може бути  цінним для більшого розвитку економіки західноукраїнських міст.

“Солідарність між людьми – це причина позитивних змін у Польщі. В ім’я цієї солідарності ми організовуємо цей проект”, – стверджує Яцек Квятковскі, директор відділу програм FDRL MISTIA.

 
Схожі новини:

У Білорусі заарештували чоловіка, який поцупив з супермаркету...
Міжнародні авіалінії України оголосили про відкриття чотирьох нових...
Компанія Google оголосила про початок нового проекту по...
Святослав Вакарчук звернувся до найбільших телеканалів України з...

By Людмила Баран 25 Чер, 2014 10:59


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +