Поки що ми живемо в УРСР. Тільки громадські активісти стримують радянський бульдозер, – громадський діяч

By Людмила Баран 10 Гру, 2015 13:25

Поки що ми живемо в УРСР. Тільки громадські активісти стримують радянський бульдозер, – громадський діяч

Схожі публікації

Загрузка...

Громадський діяч з Івано-Франківська Ігор Ткач вважає, що робота громадських активістів не дає країні скочуватися назад до радянщини.  Про це він сказав 10 грудня на конференції “Ефективне громадянське суспільство як запорука неухильного дотримання прав людини”. Її провели з нагоди Дня прав людини.

Конференцію організувала Громадська рада при обласній адміністрації та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. На неї запросили представників громадських організацій Івано-Франківська.

Як було сказано на конференції, 67-років тому, 10 грудня 1948 року, була прийнята Загальна Декларація Прав Людини.  За неї проголосували 40 країн-членів Генеральної асамблеї ООН. Серед восьми країн,які утрималися, була Українська РСР.

Декларація не розділяє людей на тих, які мають громадянство і тих, які не мають. Третя стаття Декларації говорить, що людина має право на життя, свободу й особисту недоторканість.

«Є різниця між загальними правами людини і її громадсько-політичними правами , – сказав громадський діяч Ігор Ткач. – Права людини виходять з її біологічного виду. Всі хто, біологічно є людиною має права і має гідність.  Але переважно ми думаємо що її маємо ми, наші родичі, але  її не мають ні цигани, ні москалі, ні сусіди-ідіоти, які нас топлять на п’ятому поверсі чи ті, хто нас обважує на ринку».

За словами Ігоря Ткача, мета громадських організація полягає в об’єднанні вільних громадян для захисту своїх культурних та інших  інтересів, які витікають з природніх прав людини.

На його думку, в школах українців не навчають як слід розуміння своїх прав.

“По факту, ми живемо в Українській Радянській Соціалістичній Республіці,ще поки що.  З надією на відновлення справжньої незалежної України, держави вільних людей, людей, які поважають свої права і права інших. Наразі ми перебуваємо у перехідному періоді. Нічого фантастичного не могло статися. не могли радянські люди,комсомольці-піонери раптом стати вільними людьми, – наголосив Ігор Ткач. – Хочу подякувати громадським активістам, які є, організаціям які є дієвими.  Радянський бульдозер їде далі, і тільки громадські активісти стоять і стримують його”.

 

 

 

 

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

У цьому навчальному році навчальні заняття в школах...
Діти рідко розуміють, що опинилися в небезпечній ситуації,...
 Від 7 серпня скасовано заборону, яка діяла з...
Відомий член наукового співтовариства Мічіо Каку, фізик-теоретик, один...

By Людмила Баран 10 Гру, 2015 13:25


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +