Податківці пояснюють, як користуватись касовими апаратами при пасажирських перевезеннях

By Людмила Баран 12 Чер, 2015 10:08

Податківці пояснюють, як користуватись касовими апаратами при пасажирських перевезеннях

Схожі публікації

Loading...

ДПІ у м. Івано-Франківську пише про застосування касових апаратів підприємцями-спрощенцями, що здійснюють перевезення пасажирів.

Згідно з пунктом 296.10 статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

В інших випадках платники єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) застосовують РРО.

При цьому, абзацом 5 п. 1 розд. II «Перехідні положення» Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» встановлено, що платники єдиного податку третьої групи з 01 липня 2015 року та платники єдиного податку другої групи з 01 січня 2016 року повинні застосовувати РРО.

Пунктом 4 ст. 9 Закону № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» визначено, що реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу проїзних і перевізних документів на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті з оформленням розрахункових і звітних документів та на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю.

Таким чином, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють перевезення пасажирів, за умови дотримання пункту 4 ст.9 Закону № 265/95-ВР при розрахунках готівкою РРО не застосовують. В інших випадках вони зобов’язані з 01 липня 2015 року (третя група) та з 01 січня 2016 року (друга група) застосовувати належним чином зареєстровані реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.
Схожі новини:

Чемпіонка із художньої гімнастики Наталія Годунко продала свою...
Ціни на бензин минулого тижня знижувалися. Проте є...
Вартість автомобільного палива на українських АЗС найближчим часом...
Державній фіскальній службі не уникнути повного оновлення кадрового складу. Про це...

By Людмила Баран 12 Чер, 2015 10:08


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +