Подача документів на шенген: нові правила

By Турій Роман 22 Чер, 2015 12:10

Подача документів на шенген: нові правила

Схожі публікації

Загрузка...

З 23 червня 2015 в Україні вводиться Візова інформаційна система. У зв’язку з цим в ЄС пояснили, що змінилося в процесі подачі документів на отримання Шенгенської візи.

Візова інформаційна система – це система обміну даних між державами-членами Шенгенської зони за короткостроковими візами. Головними завданнями системи є полегшення процедури подачі візової заявки та перевірки на зовнішніх кордонах, а також підвищення безпеки.

Система вже введена на Близькому Сході, в Африці, Південній і Північній Америці, Австралії, Південно-Східної Азії, Центральної Азії, в країнах Західних Балкан та Туреччині.

Що зміниться?

  1. Всі заявники зобов’язані з’являтися в консульство особисто для надання своїх біометричних даних: відбитків пальців і цифрового фото. Ця процедура стосується, зокрема, заявок на короткострокові візи. Дані будуть дійсні протягом п’яти років. Виняток – діти молодше 12 років, особи, у яких фізично неможливо взяти відбитки пальців, глави держав, члени національних урядів та їх сім’ї. У представництві ЄС в Україні пояснили, що це необхідно для забезпечення безпеки документів.
  2. У перший раз після 23 червня заявники повинні будуть особисто з’явитися в консульство (або візовий центр) для надання своїх біометричних даних. Наступні подачі документів на отримання Шенгенської візи протягом п’яти років можуть здійснюватися за допомогою туристичних агентств. Біометричні дані візового заявника не можуть бути зібрані комерційними посередниками (наприклад, туристичними агентствами).
  3. Власники біометричних паспортів, які подаватимуть заявку вперше, також повинні будуть прийти особисто в консульство після 23 червня, щоб подати заявку на отримання короткострокової Шенгенської візи. Існує дві різні не зв’язані між собою системи зберігання біометричних даних. Біометричні паспорти з відбитками пальців власника видають українські органи влади, в той час як Візовою інформаційною системою керують органи влади держав Шенгенської зони. Вони не мають доступ до даних, які зберігаються на чіпах українських біометричних паспортів.
  4. Інновація спрямована на те, щоб зробити весь процес більш безпечним. Відбитки пальців будуть брати тільки в перший раз, і цю інформацію будуть використовувати протягом п’яти років для оформлення наступної візи. Ці ж вимоги й процедури незабаром будуть стосуватися всіх заявників у всьому світі.
  5. У разі відмови надати біометричні дані такі заявники не отримають Шенгенську візу. У той же час є категорія громадян, які не зобов’язані надавати біометричні дані: діти молодші 12 років, особи, у яких фізично неможливо взяти відбитки пальців, глави держав, члени національних урядів та їх сім’ї.

Читайте також:
Турагентства з 23 червня не зможуть виробляти Шенгенські візи своїм клієнтам

Роль візових центрів не зміниться із запровадженням змін у процес подання документів на Шенгенську візу

Власники біометричних паспортів все одно мають здавати відбитки пальців для Шенгенської візи

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Більшість українців (81%) хочуть виїхати з України і...
Atlasjet Україна запустить перші рейси в Україну 15...
Морган Брехлер подорожує з своєю 3-річною донечкою Хедлі....
Голландські залізниці повністю відмовилися від використання звичайних паперових...

By Турій Роман 22 Чер, 2015 12:10


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +