Північний бульвар імені Пушкіна у Франківську вирішили перейменувати

By Людмила Баран 30 Лип, 2015 11:38

Північний бульвар імені Пушкіна у Франківську вирішили перейменувати

Схожі публікації

Загрузка...

На сесії міської ради 30 липня йшла мова про можливість перейменування Північного бульвару імені Олександра Пушкіна.

Депутат міської ради Володимир Чорноус у своєму виступі сказав, що його шкільний вчитель та багато інших мешканців зверталися до обласної і міської влади з проханням повернути бульвару імені Пушкіна  стару назву або назвати бульвар іменем Бандери, Мазепи, Шевченка або Шухевича.

На засіданні виступив також один з ініціаторів перейменування пан Матківський. Він розповів про імперські та антиукраїнські мотиви у творчості Олександра Пушкіна.

Втім, міський голова Віктор Анушкевичус зауважив, що в поезії Олександра Пушкіна були й інші, позитивні якості. Також Анушкевичус зацитував Лєрмонтова мовою оригіналу. А ще згадав сучасних росіян – Земфіру, Макаревича, Гребенщикова, які не підтримують офіційну російську політику.

 “Кожна людина робить помилки, і Пушкін, і Лермонтов, і Єсенін. Але треба оцінювати їх у цілому. Для мене Пушкін – це позитив, це моя позиція”, – заявив Анушкевичус.

У підсумку більшість депутатів міської ради проголосувала за те, щоб Північний бульвар називався просто Північним бульваром, без Пушкіна.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Людмила Баран 30 Лип, 2015 11:38


Загрузка...

  1. 123123123 Серпень 3, 19:07

    Долбойоби блєадь, реально не мають чим зайнятися. Краще б такі “ініціативні депутати” трохи в іншому напрямку працювали. Наприклад як покращити життя людей в регіоні, а не яку ще знайти вулицю і змінити назву.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +