Підприємцям-спрощенцям нагадують про податковий дедлайн

By Людмила Баран 13 Жов, 2015 08:52

Підприємцям-спрощенцям нагадують про податковий дедлайн

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

19 жовтня  – граничний термін сплати єдиного внеску за III квартал поточного року фізичними особами – підприємцями, які застосовують спрощену систему оподаткування.

Про це інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Відповідно Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Фізичні особи – платники єдиного податку можуть сплачувати ЄВ у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу.

При цьому суми ЄВ, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

У разі якщо останній день строків сплати ЄВ припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати ЄВ вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

Відповідно до ст. 530 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV якщо у зобов’язанні встановлений термін його виконання, то воно підлягає виконанню у цей термін.

Таким чином, граничний термін сплати ЄВ за себе фізичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄВ.

У разі якщо останній день строків сплати ЄВ припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати ЄВ вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

Враховуючи наведене, для фізичних осіб- підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, термін сплати єдиного внеску за III квартал – 19 жовтня 2015 року.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Уряд передав Державну фіскальну службу в безпосереднє підпорядкування...
Прем’єрська фракція “Народний фронт” бачить два варіанти виходу...
Заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і...
Служба безпеки України затримала депутата Київрада Віталія Даниленка...

By Людмила Баран 13 Жов, 2015 08:52


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +