Підхід, що склався у взаємовідносинах між представниками влади та людей з обмеженими можливостями потребує грунтовного переосмислення – Гончарук

By Турій Роман 19 Гру, 2014 09:04

Підхід, що склався у взаємовідносинах між представниками влади та людей з обмеженими можливостями потребує грунтовного переосмислення – Гончарук

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з представниками організацій інвалідів Івано-Франківської області.

Під час зустрічі було окреслено спектр найвагоміших проблемних питань людей із особливими потребами, обговорено аспекти майбутньої співпраці.

“Підхід, що склався у взаємовідносинах між представниками влади та людей з обмеженими можливостями потребує грунтовного переосмислення. Сьогодні ми зустрілися, щоби чітко окреслити існуючу проблематику, далі розроблятимемо варіанти її вирішення й працюватимемо над реалізацією. Вважаю, що будь-яка проблема потребує прискіпливого вивчення та системного підходу задля успішного її подолання”, – пояснив Олег Гончарук.

Під час засідання учасники наголосили на гострій потребі будівництва реабілітаційного центру, необхідності впорядкування ситуації з наданням пільг людям з особливими потребами, пристосування громадського транспорту для користування інвалідами, підняли чимало інших важливих питань.

Голова облдержадміністрації відзначив, що всупереч складній фінансово-економічній ситуації в державі, ситуація з вирішенням проблем осіб із обмеженими можливостями постійно перебуватиме під його особистим контролем.

“Ми використовуватимемо усі доступні можливості та наявні ресурси для поліпшення ситуації, в якій перебувають сьогодні особи із інвалідністю. Я особисто постійно контролюватиму стан справ із вирішенням ваших проблем”, – наголосив Олег Гончарук.

Очільник області запевнив, що практика проведення спільних зустрічей управлінців із особами з обмеженими можливостями набудуть системного характеру, а за їх результатами обласна влада щоразу звітуватиме про досягнуті результати по кожому з піднятих проблемних питань.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Дві третини жителів України незадоволені своїм життям.
Міністерство інфраструктури погодило проект постанови Кабміну “Про внесення...
Газета Верховної Ради “Голос України” 11 вересня опублікувала...
Президент не планує продавати «5 канал». 

Loading...
By Турій Роман 19 Гру, 2014 09:04


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +