Під час «круглого столу» вирішували питання про автономізацію закладів охорони здоров’я

By Турій Роман 8 Чер, 2015 12:01

Під час «круглого столу» вирішували питання про автономізацію закладів охорони здоров’я

Схожі публікації

Loading...

Днями відбулося засідання «круглого столу» Комітету з питань охорони здоров’я на тему «Автономізація закладів охорони здоров’я».

У ньому взяли участь народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець, заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Перегінець, директор «СІЕТ Холдинг», національний експерт проектів ЄС з реформування системи охорони здоров’я в Україні Сергій Дяченко, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Олег Мусій та інші. Також учасниками заходу стали керівники регіональних управлінь охорони здоров’я та головні лікарі місцевих лікувальних закладів.
«Проведення такого «круглого столу» є дуже важливим кроком у питанні реформи галузі охорони здоров’я. Автономізація лікувальних установ – це те, чого чекає кожен керівник медичного закладу, адже вона надасть можливість кожній структурі бути самостійною. Це ведення лікувального процесу, відповідно до вимог і до потреб території: району, міста чи області, це управління кадровим і фінансовим потенціалом, скерування фінансів на ті потреби і на ті кроки, які потрібно зробити. За усі ці кроки відповідальність нестиме керівник закладу. Головний лікар установи і його адміністрація займатимуться управлінням, а контролюють їхню роботу громадські ради, які будуть створені при лікувальних установах», – зауважив головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.
Схожі новини:

Нова реклама Saint Laurent викликала хвилю невдоволення через анорексичну...
У Львові 14 тролейбусів маршруту №13 будуть оснащені...
У зимовий період організму потрібно отримувати більше енергії...
Дослідження, проведене ученими з університету Піттсбурга, показало, що...

By Турій Роман 8 Чер, 2015 12:01


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +