Перша гра у новому сезоні Другої ліги для “Прикарпаття” завершилася домашнім розгромом (ФОТО, ВІДЕО)

15 Лип, 2017 08:47

14 липня в Івано-Франківську футболісти “Прикарпаття” розпочали новий сезон у Другій лізі.

Господарі приймали новачка турніру – чемпіона України серед аматорів, волочиський “Агробізнес”. Гра йшла не за сценарієм прикарпатців – вони першими пропустили, і з великими труднощами зрівняли рахунок до перерви стараннями Худоб’яка, інформує “Галка”.

У другому таймі гостям знову вдалося вийти вперед, однак через три хвилини Кузьмин легко відновив паритет – 2:2. Здавалося, що на куражі іванофранківці заб’ють ще гол або два, натомість через провали в центрі оборони пропустили три м’ячі – зі стандартів або гри. В підсумку 2:5.