Переселенці на Прикарпатті відзначаються високою громадською активністю, – експерти

By Турій Роман 10 Бер, 2016 12:30

Переселенці на Прикарпатті відзначаються високою громадською активністю, – експерти

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Сьогодні, 10 березня, в Івано-Франківську проходить регіональна дискусія на тему: «Проблеми територій, наближених до збройного протистояння та взаємодія між ЗМІ-владою-НГО для їх вирішення. Роль місцевих ЗМІ для налагодження діалогу між всіма сторонами».

Захід задля налагодження дискусії між внутрішньо переміщеними особами, ЗМІ та владою, організовують спільно ОБСЄ, Комісія з журналістської етики, Національна спілка журналістів України, Незалежна медіа-профспілка України.

Як зазначила секретар КЖЕ Тетяна Котюжинська, в Івано-Франківську вперше в Україні для вирішення проблем переселенців створено і організовано роботу “Єдиного соціального вікна”.

Про діяльність структури розповіла Леся Аронець, керівник Регіонального штабу по роботі з переселенцями, на Прикарпатті налічується понад 4 тисячі внутрішньо переселених осіб. У “Єдиному соціальному вікні” ВПО отримують цілий ряд соціальних послуг та консультацій.

Окрім того, за час перебування на Франківщині ВПО створили дев’ять громадських організацій, а також п’ять організацій місцевих, котрі допомагають переміщеним особам. Експерти дискусію відзначають, що це високий показник в порівнянні з іншими регіонами України.

“Спочатку ми їхали і думали, що це на декілька місяців, все заспокоється і ми повернемося. Тому тут нам допомагав дуже Штаб допомоги – і зустрічали, і допомагали заселитися… Вже пізніше ми побачили, що потрібно самостійно об’єднуватися “, – розповідає голова ГО ” “Всеукраїнське об’єднання “Українці Донбасу і Криму” Лариса Пантелюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 10 Бер, 2016 12:30


Загрузка...

  1. ВАСИЛЬ Березень 10, 21:20

    Повторно-до Лесі Аронець.Нагадую.що маю можливість надати власне житло ,дві кімнати,туалет в хаті,підвал великий,вода колонка,разом із землею 6-ть соток,приватизовано все.дозвіл на будівництво 300м.кв.,нехай комусь запропонують хто хоче жити в нашому місті,міська зона 50 метрів від зупинки Івасюка,а влада мені виділить дві кімнати для сина або вартість.0685426791.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +