П’ять шкільних команд турніру НФК “Ураган” здобули по дві перемоги

24 Nov, 2014 11:06

22 листопада відбувся третій ігровий день шкільного турніру з футзалу “Кубок НФК “Ураган”.

Цей вікенд був по-справжньому запеклим, безкомпромісним та захоплюючим, адже на майданчику зустрілися сильні та амбіційні суперники, тому інтрига зберігалася до кінця. На жаль, не обійшлося і без прикростей – неявки Крихівецької ЗШ, якій зарахована технічна поразка. Відтак ЗШ №12 провела товариський матч із ЗШ №24.

За підсумками другого туру вже стали відомі команди, які гарантували собі вихід до фінального етапу. Від групи А – це ЗШ №28 і ЗШЛ №23, що здобули по дві перемоги. Фактично проходить далі і ЗШ №24 (група D), а от в інших двох квартетах хороші шанси на продовження боротьби мають СШ №5 і ЗШ №19, які також набрали по шість очок після двох турів.

СШ №1 – ЗШ №28 – 1:4
Попри те, що з першого ігрового дня ЗШ №28 заявила про себе як про сильного суперника, СШ №1 впевнено включилася у боротьбу. Спершу команди не поспішали атакувати і розігрували “круглого” в центрі поля. Тому й не дивно, що рахунок був відкритий тільки на 9-ій хвилині відразу двома голами вихованців ЗШ №28 – Дениса Довгана та Віталія Сімановського. В другому таймі фаворити подвоїли перевагу завдяки Дмитру Мокляку та ще одному м’ячу від Віталія Сімановського. Тільки на 20-ій хвилині СШ №1 відіграла один м’яч – відзначився Олександр Микитюк. Кінцевий підсумок так і залишився на користь ЗШ №28 – 4:1.

ЗШ №17 – ЗШЛ №23 – 0:11
ЗШЛ №23 відразу кинулася в атаку, тож вже з першої хвилини у ворота ЗШ №17 посипалися голи. Двадцять третя школа безжально пресингувала суперника, якому впродовж поєдинку не вдалося бодай раз гідно відповісти голом. Вихованці ЗШЛ №23 не на жарт включилися у вир футзального протистояння, наввипередки забивали м’ячі Любомир Боднарук та Антон Сова, а наприкінці гри фінальну крапку одинадцятим м’ячем поставив Святослав Репетар. Антон Сова в цьому матчі на свій бомбардирський рахунок записав хет-трик, а Любомир Боднарук – аж 7 голів. Таким чином, спільними зусиллями ЗШЛ №23 виграє матч з двозначним “сухим” рахунком 11:0.

ЗШ №4 – СШ №5 – 0:4
Матч розпочався жваво та динамічно. СШ №5 з першої хвилини розпочала створювати небезпечні гольові моменти біля воріт ЗШ №4, проте, варто віддати належне останній, яка вправно оборонялася. Тож після першого тайму команди “розписали” нульову нічию. Друга дванадцятихвилинка виявилася більш результативною. Забитими м’ячами відзначилися Артем Головчак, Юрій Шарин, дубль на свій рахунок записав Захар Шкварилюк. Відтак переможцем цього поєдинку стала команда СШ №5, підсумковий рахунок зустрічі – 0:4.

ЗШ №2 – УГОРНИЦЬКА ЗШ – 0:1
Футзальний двобій цих команд був цікавим та видовищним, адже тільки-но вийшовши на спортивний майданчик, команди одразу ж кинулись в атаку. Було помітно, що на полі зустрілися два сильні суперники, які претендують на перемогу. Команди наввипередки створювали гольові моменти та змагалися на кожному клаптику майданчика. Втім, фортуна була на стороні Угорницької ЗШ. Саме завдяки єдиному голу Вадима Оленича на 10-ій хвилині матчу, рахунок зустрічі визначився на користь команди з Угорників.

ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ №3 – ЗШ №19 – 0:1
Дуель цих команд була справді запеклою, амбіційно та видовищною. Було помітно, що кожній школі-учасниці потрібна перемога, тому команди грали на всю міць. Першими розпочали атаку школярі 19-ї школи, але гімназисти надійно оберігали свої ворота. Тільки на 6-ій хвилині Богдану Кардашу вдалося реалізувати пенальті та вивести свою ЗШ №19 вперед. Втім напруга на спортивному майданчику тільки зростала, команди ще активніше включилися у боротьбу. Однак, як виявилося згодом, то був перший та останній гол цього поєдинку, який і визначив переможця.

ЗШ №7 – ЗШ №13 – 2:1
Обидві команди стартували дуже обережно та виважено, тому спочатку гру зосередили в захисті. Впродовж першого тайму команди обмінювалися небезпечними моментами, проте рахунок судилося відкрити саме ЗШ №7 – один за одним голами відзначилися Святослав Круляк та Ярослав Стефанюк. Після двох пропущених у свої ворота ЗШ №13 теж завдала удару у відповідь – відзначився Владислав Штогрин, та все-таки мінімальна перемога залишилися за 7-ою школою.

ГІМНАЗІЯ №2 – ЗШ №24 – 1:6
Тільки-но вийшовши на спортивний майданчик ЗШ №24 взяла ініціативу у свої руки, і розпочала атакувати ворота суперника. Ця тактика відразу ж принесла свої результати – на 4-ій хвилині у воротах гімназистів відзначився Вадим Салій. Втім, Вадим не зупинився на досягнутому, і за лічені хвилини повторив свій “подвиг”. Вслід за товаришем у футзальний двобій кинувся й Олександр Дідух, який тричі поспіль “розстріляв” суперника. Приєднався до феєрій голів і Владислав Барчук. Гімназія №2 попри чималі старання та зусилля ніяк не могла “пробити” оборону 24-ї школи, тільки фінальні акорди матчу принесли гімназистам бажаний гол престижу – відзначився Олександр Заболотний. У підсумку 6:1 – впевнена перемога ЗШ №24.