Організація підприємців, роботодавців та орендарів Прикарпаття вийшла на новий етап розвитку

By Турій Роман 5 Лют, 2016 09:46

Організація підприємців, роботодавців та орендарів Прикарпаття вийшла на новий етап розвитку

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Днями відбулось засідання Ради організації роботодавців «Івано-Франківська обласна організація підприємців, роботодавців та орендарів».

Виконавчий директор ІФООПРО Володимир Малий  прозвітувався перед членами Ради про діяльність дирекції у 2015 році.

Організація роботодавців «Івано-Франківська обласна організація підприємців, роботодавців та орендарів» створена  16 жовтня 2015. Зараз її членами є 27 підприємств та підприємців області із загальною чисельності понад тисячу працюючих.

«У нас дуже активна ініціативна група, – розповідає Голова Ради ІФООПРО, директор медичного центру «Пріма МЕД» Роман Стефанишин, – членами організації є бізнес з Коломийського, Калуського, Снятинського, Богородчанського, Тисменицького, Долинського району».

Члени ІФООПРО уважно моніторять проекти рішень виконавчої, законодавчої влади та органів місцевого самоврядування: «Наша Виконавча Дирекція готує ряд пропозицій стосовно проектів рішень обласної ради, в тому числі і рішень про обласний бюджет», – говорить Роман Стефанович.

* * *

ІФООПРО створена спільними зусиллями підприємців-роботодавців з метою представництва та захисту законних інтересів членів Організації у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами соціального діалогу відповідного рівня, також сприяння інтеграції та взаєморозумінню роботодавців України.

Організація 27 жовтня 2015 року набула статусу юридичної особи.

Організація є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує за спільними інтересами на засадах рівноправності всіх членів організації з метою представництва і захисту їх прав та інтересів, координує їх діяльність у формуванні державної та регіональної економічної і соціальної політики та сприяє вдосконаленню системи та відносин соціального партнерства.

Організація діє на принципах добровільності та рівноправності її членів, самоврядування, законності та гласності, відповідальності за виконання взятих зобов’язань і у своїй  діяльності керується Законами України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності» та «Про соціальний діалог в Україні».

Організація роботодавців за своїми ознаками нагадує громадське об’єднання, але створюється та функціонує відповідно до закону України «Про організації роботодавців».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 5 Лют, 2016 09:46


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +