Організатори таборування “Чорний ліс” хочуть зробити цю програму всесвітньою (ФОТО)

Автор: Борис Марія

13 Сер, 2015 21:45

Поділитись публікацією
Організатори таборування “Чорний ліс” хочуть зробити цю програму всесвітньою (ФОТО)

13 серпня у селі Козино Тисменицького району на базі військово-патріотичного центру “Воїн-патріот” завершився другий етап обласної молодіжної патріотичної  науково-пізнавальної програми “Чорний ліс – 2015”, який тривав з 4 серпня.

Участь у програмі взяли 18 команд, до складу яких увійшли 180 школярів старших класів. Вони жили у наметах, харчувалися здоровою їжею, змагалися у різноманітних конкурсах, зокрема з подолання смуги перешкод, розбирання автомата, стрільби з пневматичної зброї, надання долікарської допомогизнання історії визвольних змагань. А ввечері всі збиралися біля багаття та співали патріотичних пісень.

За звання кращої боролася і команда Галицького району “Гайдамаки”, яку представляли учні Комарівської ЗОШ І – ІІІ ступенів й отримала перше місце. У таких конкурсах як стрільба із пневматичної гвинтівки, туристична техніка переможцями стали  галичани Степан Ковальчук, Іванна Кузів, Лев Козак та Богдан Дідух. В загальному підсумку – команда “Гайдамаки” ввійшла в десятку кращих команд області.

За словами Ростислава Микитюка, начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації, організатори програми мають наміри зробити відеоролик про таборування “Чорний ліс” і надіслати його у Міністерство молоді та спорту України. Таким чином вони сподіваються зробити програму всеукраїнською. 

Нагадаємо, що на Прикарпатті обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма “Чорний ліс” проводиться з 1993 року.Її метою є формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, пошани до героїчної історії краю та народних традицій, військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту, а також популяризація серед молодих людей здорового способу життя.  Має програма і науковий характер. Адже, щоб потрапити на обласний етап, у цьому році учасники програми писали реферати до 150-річчя Митрополита Андрея Шептицького. 

Інформує Галицька РДА.