Опубліковано рейтинг кращих університетів Івано-Франківська

By Людмила Баран 19 Лют, 2015 16:15

Опубліковано рейтинг кращих університетів Івано-Франківська

Схожі публікації

Loading...

Інформаційний ресурс “Освіта.ua” представив вузи Івано-Франківська та Івано-Франківської області, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2014 року.

Перше місце віддали Прикарпатському університету, він же увійшов до 20-ки найкращих в Україні, згідно з цим оцінюванням.

Верхівка рейтингу в регіоні виглядає так:
рейтинг універів

В основу рейтингів покладені результати вищих навчальних закладів кожного регіону, що були отримані за результатами Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2014 року.

У якості вихідних даних для складання Консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вищих навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Вебометрикс”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання ВНЗ.

З найкращими вищими навчальними закладами міст та областей України за результатами 2014 року можна ознайомитися за таким посиланням.

Загалом, Консолідований рейтинг вузів України у 2014 році включає 292 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації. Крім регіональних таблиць, рейтинг також включає декілька підрейтингів ТОП-10: “Кращі класичні університети України”, “Кращі приватні вузи України”, “Кращі педагогічні ВНЗ України”, “Кращі медичні ВНЗ України”, “Кращі вищі навчальні заклади столиці України” тощо.

 
Схожі новини:

Нині дуже важко нашу молодь спонукати до читання,...
З’явився перший мобільний застосунок для вивчення та удосконалення...
Громадська організація «Вікімедіа Україна» звертається до волонтерів, студентів,...

By Людмила Баран 19 Лют, 2015 16:15


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +