Охорона праці на Бурштинській ТЕС відповідає міжнародним вимогам, кажуть у Ахметова

By Турій Роман 26 Лис, 2014 18:47

Охорона праці на Бурштинській ТЕС відповідає міжнародним вимогам, кажуть у Ахметова

Схожі публікації

Загрузка...

Міжнародний орган з сертифікації TÜV SÜD Management Service GmbH підтвердив, що ДТЕК Західенерго (Бурштинська ТЕС, Добротвірська ТЕС і Ладижинська ТЕС) впровадив та використовує міжнародну систему менеджменту охорони професійного здоров’я та безпеки праці у галузі «Виробництво та постачання теплової і електричної енергії», а система охорони праці на підприємствах ДТЕК Західенерго відповідає міжнародним вимогам.

«Для компанії питання безпеки праці є пріоритетним, адже люди – найбільша і головна цінність. Дотримання вимог стандарту OHSAS дозволить нам вийти за рамки традиційного розуміння охорони та безпеки праці, систематизувати наші напрацювання в цих питаннях, залучити усіх співробітників від робітників до  керівників у побудову ефективної системи безпеки праці. Після отримання відповідного сертифікату незалежний орган по сертифікації буде щорічно проводити зовнішній аудит на предмет дотримання вимог міжнародних стандартів безпеки», – зазначив генеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар.

При впровадженні стандарту було проведено навчання щодо дотримання міжнародних вимог з безпеки і охорони праці всіх співробітників – від робочого персоналу до керівників підприємств. Система управління охороною праці за стандартом OHSAS спрямована на зниження ризиків травмування персоналу, запобігання нещасних випадків та в кінцевому результаті істотне зменшення кількості виробничих травм.

Усі теплові електростанції в рамках дотримання міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007 також посилили вимоги до підрядних організацій, які залучаються до виконання спеціальних робіт. Окремі вимоги зобов’язують  використання  працівниками підрядних організацій спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту, обов’язкового забезпечення власної безпеки та оточуючих при виконанні ремонтних робіт.

Система управління охороною праці відповідно до стандарту OHSAS 18001:2007 – одна з кращих світових практик щодо вдосконалення виробничих процесів і попередження виробничого травматизму. В Україні міжнародні стандарти охорони праці OHSAS 18001:2007 впроваджені вже на багатьох підприємствах ДТЕК.

Нагадаємо, міжнародний стандарт OHSAS 18001:2007 є колективним продуктом національних органів стандартизації різних країн – Великобританії, Японії, ПАР, Ірландії, а також спеціалізованих компаній та дослідницьких організацій.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

До 30 червня КП “Єдиний розрахунковий центр” приймає...
Іспанське агентство з питань захисту інформації оштрафувало Facebook...
В умовах підвищення тарифів уряд запровадив відшкодування додаткових...
Чоловік проковтнув понад один кілограм кокаїну, пересипавши його у...

Loading...
By Турій Роман 26 Лис, 2014 18:47


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +