Одесити “перестріляли” франківську “Говерлу” у матчі фінальної серії

Автор: Застава Максим

02 Тра, 2018 13:10

У вівторок, 1 травня відбувся поєдинок фінальної серії чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги. Третій матч фінальної серії між “Говерлою” та “Динамо-Одеса” завершився впевненою перемогою гостей.

Ще до початку гри стало відомо, що у складі “Говерли” через хворобу відсутні двоє гравців – Юрій Лохманчук та Денис Кошовець.

“Динамівці” дуже потужно почали поєдинок, закидавши кошик господарів трьохочковими і оформивши ривок 8:0. “Ведмеді” спробували було вирівняти гру, та здавалось, цього вечора в одеситів “залітало” все. Як наслідок, “-18” за підсумком стартової чверті не надто вселяли надію в серця франківських вболівальників. Щоправда, в другій чверті “ведмеді” відіграли п’ять очок, тож все ще могло бути.

Та “динамівці” у третьому відрізку гри вдвічі “перестріляли” господарів паркету, що й забезпечило їм підсумкову перемогу – 66:93 на користь команди Олега Юшкіна. Найвлучнішим у складі франківців став Євген Коровяков, в активі якого дабл-дабл – 18 очок та 11 підбирань.

Вже сьогодні суперники проведуть четвертий поєдинок серії, інформує sport.if.ua.

Гра розпочнеться о 18:00 у Манежі КФВ в Івано-Франківську.