Німецька компанія роздумує над будівництвом заводу на Прикарпатті

By Людмила Баран 10 Гру, 2015 10:02

Німецька компанія роздумує над будівництвом заводу на Прикарпатті

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Німецька компанія “LEONI” розглядає можливість будівництва свого нового заводу з 5 тисячами робочих місць на території Івано-Франківської області.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Дмитро Романюк – директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА.

“Друзі, хочу повідомити, що останні 3 місяці ведеться надзвичайно інтенсивна робота із компанією “LEONI” щодо можливого будівництва на території області заводу на 5000 робочих місць. 4 зустрічі на найвищому рівні керівництва області та дирекції компанії в Україні, проведено більше 20 робочих нарад в ОДА із органами місцевого самоврядування, “земельниками”, “енергетиками”, “газовиками” тощо. Нашими пропозиціями та проведеною роботою ми змогли переконати інвестора (український менеджмент) у тому, що Івано-Франківська область є значно привабливішою щодо будівництва на її території заводу, ніж сусідні області”, – написав Дмитро Романюк.

За його словами, вже було здійснено безпосередній виїзд на земельну ділянку та проговорюються робочі питання щодо підведення комунікацій та логістики розміщення заводу.

“Єдине чого ми очікуємо – це рішення керівництва компанії (правління компанії, яке знаходиться в Німеччині) щодо вибору регіону, яке має бути прийнятим до кінця року. Тому тримаємо кулаки Смайлик”, – зазначив Романюк.

Він додав, що компанія до нас привозить свій вже сформований попит, вона не буде конкурувати з місцевими ВО “Карпати” чи “Tyco Electronics”, хіба що стосовно залучення робочої сили.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Людмила Баран 10 Гру, 2015 10:02


Загрузка...

  1. Тарас Романович Грудень 10, 18:56

    Редакторе! От не вже важко описати чим займається ця компанія, у якій сфері рухається? Варто створюватиповноцінні, якісні новини, це вже не перший раз читаю такі недописані пости.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +