Незалежність України підтримують 76% громадян – соцопитування

By Людмила Баран 16 Сер, 2014 16:24

Незалежність України підтримують 76% громадян – соцопитування

Схожі публікації

Loading...

Соціологічна група “Рейтинг” провела опитування серед мешканців України. Визначали, чи підтримали б громадяни українську суверенність, якби вона була проголошена нині.

Загалом, 76% опитаних підтримали б проголошення Незалежності України, якби сьогодні перед ними постав такий вибір. Водночас 12% не підтримали б, ще 12% – не визначилися.

За останній рік відбулося значне зростання прихильників проголошення Незалежності (з 61% до 76%) при одночасному зменшенні майже вдвічі її противників.

Незалежність України підтримують переважна більшість усіх регіонів країни, крім Донбасу: тут кількість як прибічників, так і прихильників Незалежності є однаковою – по 34%, натомість майже третина (31%) не змогли визначитися із відповіддю.

Чим молодші респонденти, тим більше вони підтримують Незалежність України. Також вищою є підтримка Незалежності серед респондентів з вищим рівнем освіти і більшими статками.

Понад 90% опитаних, які вважають рідною мовою українську, проголосували б за Незалежність. Серед тих, хто рідними вважає дві мови – російську та українську – таких понад 70%. 45% тих, хто вважає рідною мовою російську підтримали б сьогодні Незалежність України і лише 30% – проголосували б проти.

В регіональному розрізі динаміка готовності проголосувати за Незалежність України є позитивною: у всіх регіонах значно збільшився рівень підтримки Незалежності, у т.ч. на

Півдні є ріст з 48 до 64%, на Сході – з 44 до 70%. Як і рік тому на Донбасі Незалежність України підтримують близько третини мешканців, при цьому кількість противників скоротилася з 57 до 34% і зросла кількість тих, хто не визначився (з 11 до 31%).

Соціологічна група “Рейтинг” також проводила опитування щодо рівня патріотизму українців.
Схожі новини:

Суд у Німеччині підтвердив право чоловіка мочитися стоячи...
Вченим стало відомо місце і час народження ВІЛ....
Жива легенда золотої доби Голлівуду, американський актор Кірк...
Про це співачка розповіла у своєму Твітері.

By Людмила Баран 16 Сер, 2014 16:24


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +