Нема причин бути спокійними: чисельність тварин на Землі скоротилася більш, ніж удвічі, – експерти WWF

By Людмила Баран 1 Жов, 2014 10:07

Нема причин бути спокійними: чисельність тварин на Землі скоротилася більш, ніж удвічі, – експерти WWF

Схожі публікації

Loading...

Зниження чисельності популяцій близько трьох тисяч видів тваринних організмів на планеті відбувається більш швидкими темпами, ніж передбачалося раніше.

Про це мовиться в новій доповіді однієї з найбільших в світі організацій з охорони навколишнього середовища, передає Радіо Свобода.

В оприлюдненому у вівторок, 30 вересня, звіті Всесвітнього фонду дикої природи йдеться, що популяція тварин з 1970 по 2010 рік скоротилася більш ніж удвічі, на 52 відсотка. Це багато в чому пов’язано з діяльністю людини.

Звіт організації за 2012 рік свідчить про значну різницю в оцінці ситуації. Два роки тому базований у Швейцарії фонд заявляв, що зниження, починаючи з 1970 по 2008 рік, склало 28 відсотків. Настільки велику різницю в прогнозі експерти пояснюють удосконаленням методів аналізу стану фауни – риб, птахів, ссавців, земноводних і рептилій. Найбільш тривожна ситуація відзначена в тропічних регіонах, зокрема, країн Латинської Америки.

Співробітники Всесвітнього фонду дикої природи називають свої звіти, що публікуються кожні два роки, починаючи з 1998-го, своєрідним “барометром стану планети”.

“Немає причин залишатися спокійними”, – підкреслює генеральний директор фонду Марко Ламбертіні. Він вважає за необхідне вироблення більш дієвих рішень, що стосуються зниження шкідливого впливу на дику природу людини, в тому числі діяльності, яка призводить до викиду в атмосферу парникових газів.

Крім парникових газів, серед головних загроз для дикої природи перераховані мисливство, риболовля, забруднення, епідемії.

“Заподіювана довкіллю шкода не є неминучою, це лише наслідок того шляху, який ми обираємо для себе”, – говорить Кен Норріс з Лондонського зоологічного товариства. За його словами, ще є надія. “Для захисту природи необхідні заходи з її збереження, політична воля, підтримка промислової індустрії”, – зазначив Кен Норріс.
Схожі новини:

Американська актриса Сара Джесіка Паркер через більш ніж...
Мешканець Косова Володимир Заграновський опублікував екстремальне відео про...
Через вітер українців закликають не ходити під деревами...
Ілюстратор Святослав Пащук створив серію плакатів “Сепаратизм шкідливий...

By Людмила Баран 1 Жов, 2014 10:07


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +