Не треба ідеалізувати Європу. Якщо ми будемо сильні, з нами будуть рахуватися, якщо ні, нас знищуватимуть – політик

By Турій Роман 13 Лют, 2015 08:42

Не треба ідеалізувати Європу. Якщо ми будемо сильні, з нами будуть рахуватися, якщо ні, нас знищуватимуть – політик

Схожі публікації

Loading...

Треба сказати, що Європа різна. Що ми дивуємося, якщо в Німеччині соціологія показує, що 52% громадян підтримують Україну, а 48% – Росію. Сьогодні російська пропаганда діє у всіх країнах Європи, в тому числі і в Штатах.

Про це в інтерв’ю Галці сказав колишній народний депутат Руслан Марцінків.

«Мені довелося два роки тому бути в Америці, там є три канали, які фінансує Росі. Коли я подивився один із каналів, то там за той час було як мінімум три негативних повідомлення стосовно України – радикальний націоналізм, расизм.
Не треба ідеалізувати Європу. Якщо ми будемо сильні, з нами будуть рахуватися, якщо будемо слабкі, нас знищуватимуть. Кожен хоче поживитися країною, що розпадається. Навіть, якщо Америка нам допоможе, то чимось треба буде розплачуватися – газотранспортною системою, залізницею, стратегічними підприємствами», – каже політик.

За його словами, треба зробити все, аби бізнес не був при владі.

«Нам не пощастило з Президентом, тому що він – бізнесмен. А будь-який бізнесмен, який приходить до влади, він думає про зароблення грошей. Це стосується будь-якого рівня, навіть депутатства у місцевих радах. Свідомість підприємця, коли він приходить у владу, спрямована на заробляння грошей. Тому я вважаю, що бізнес не повинен бути владою. Тому бізнесмен Порошенко звик домовлятися. На жаль, можуть зробити так, що страх у людей буде такий, що вони приймуть будь-який мир за всяку ціну», – говорить Марцінків.
Схожі новини:

На Волині на мобільні телефони виборцям надходять агітаційні...
Як і очікувалось, Росія заблокувала рішення про створення...
Обраний до парламенту від об’єднання «Самопоміч» командир батальйону...
Перебуваючи із концертом у Москві, соліст групи “Дороги...

Loading...
By Турій Роман 13 Лют, 2015 08:42


Загрузка...

  1. Dmitry Лютий 13, 09:31

    Для начала необходимо зафиксировать хотя бы какие-нибудь границы Украины, которые бы Путин подтвердил, хотя бы временно. Сильными мы не станем пока не улучшиться благосостояние населения и не вырастет ВВП и соответственно отчисления на армию. Фактически армия у нас еще долгое время не сможет самостоятельно тягаться с соседом, на мой взгляд ударная часть армии должна для этого составлять не менее 200 тыс. человек обученных и вооруженных современным оружием, плюс необходимо создавать укрепрайоны из бетона с автоматизированными системами, для их снабжения электроэнергией необходимы альтернативные источники ее поставки, а также нужна стратегия обороны. Для деоккупации Крыма нужно движение на подобие ИГЛ в Ираке, войска которых начнут войну с российскими войсками и при этом не будут представлять какую-нибудь страну, после того как будут уничтожены основные военные объекты россии далее эту организацию нужно будет уничтожить вместе с армией НАТО да и Россией, после чего будет принято решение о возврате п-ова Украине. На Континентальной Украине эти действия не должны отразиться, она никак не должна не быть замазана в этом проекте, ну а до этого нужен значительный рост ВВП и создание сугубо добровольческой армии, не добровольцы могут заниматься только обслуживанием, да и желательно президенту необходимо не запугивать население своей страны, а заинтересовывать. Есть разные люди одни воины другие обычные муравьи, которые ВВП создают, без которого не будет ни армии ни государства.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +